Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk babát, de így?

Szeretnénk babát, de így?

Figyelt kérdés
Mielőbb szeretnénk a párommal gyereket vállalni, az ok amiért ennyire sürgős, hogy az idei citològiám P3 cinI volt, most várom a következő eredmènyt, ami érzéseim szerint ugyan ez vagy rosszabb lesz (nagyon sok stressz miatt). Èn nem szeretnèk műtétet, hanem előbb babát. Az orvosom, azt mondta felejtsem el, előbb műtét, 3 havi vizsgálatok. Akár évekig is tarthat mire meggyógyulok. A másik orvos támogat mindenben, ha 6-8 hetente kontrollra járok és bármi rosszabb lesz, műtét. Van valakinek tapasztalata? Belevágtatok már így terhességbe?

2014. máj. 14. 15:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is P3 a citológiám, magas kockázatú hpv-m van. VAlószínű műtét lesz.

Mi is szeretnénk babát, de én előtte mindenképpen elmegyek a műtétre. Ha megműtenek, utána gyógyult leszek.

31 éves vagyok, ráadásul már voltam egy PCT teszten, ami pozitív lett, és emiatt valószínűleg inszeminációra lesz szükség. Még nincs kisbabám, de nagyon szeretnék.

2014. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

P2 lett:)))

Ezt kívánom mindenkinek, akinek P3 van.

2014. máj. 21. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!