Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi nyilallás és nyálkás...

Alhasi nyilallás és nyálkás színtelen folyás mi lehet?

Figyelt kérdés
A ciklus 16 dik napján és van egy kis hőm is 37 .A párommal próbálkozunk mert babát szeretnénk ,a ciklusom 12 és 15 napon volt az aktus lehet baba vagy sem?
2014. máj. 14. 22:31
 1/4 gömbicica ***** válasza:

sose "akard" a dolgot, sokkal hamarabb jön majd :-)

az alhasi nyilallás nem tudom mitől lehet,

a köztes fogamzóképesebb időszakban lehet több a hüvelyváladék mennyisége :-)

hogy lehet-e belőle baba, ha most együtt vagytok, szerintem senki sem tudja megmondani :-)

2014. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilallás és nyálkás folyás leginkább az ovuláció jele. Ha neked a ciklus 15. vagy 16.napján történt meg, akkor igen, van esélyetek, hogy összejöjjön a baba, akár a 12-i együttlétből is, de a 15-iből mégnagyobb.
2014. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon remélem köszönöm a válaszokat!!!
2014. máj. 15. 17:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt olvastam ,h az aktustól számolva a 7 dik napon ágyazódik be ha sikerült a teherbe esés . Én ha a 12 dik naptol számolom akkor lehetséges olyan ,h a 6 dik napon is érezni valami tompa nyilallást a méhben vagy sem?
2014. máj. 17. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!