Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov 5 utolsó mensi, azóta pár...

Nov 5 utolsó mensi, azóta pár napja sok szagtalan szintelen fehér nyúlós folyás. Lehet baba?

Figyelt kérdés
A feleségemnek November 5 én volt az utolsó menstruációja. (ekkor volt az első nap) Azóta nincs, most ha el is húzódott neki akkor is késik. Teljesen más miatt voltunk nőgyógyásznál 11-én ott 11mm vastag mégnyálhahártyát látott és sok nyákot belül. Most 15-e van mensi nincs csak két három napja sok fehéres ragacsos folyása van. Ez lehet hogy baba? Összejöhetett? Tesztelni nem merünk, megbeszéltük hogy hétfőn reggel.

2013. dec. 15. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
és mikor kellett volna megjönnie? a folyásából ítélve akár az is lehet, bár van akinek vizesebb a folyása, van akinek száraz...de nem is baj ha nem teszteltek elhamarkodottan, nekem menzi késése után két nappal volt szép pozi délután...sok sikert.
2013. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
November 5-én volt a menstruációjának első napja. December 5-9 között gondolom. Akkor lehet reménykedni?
2013. dec. 15. 11:17
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, reménykedhettek. Hétfőn azért már ki kéne mutatnia a tesztnek, főleg, ha reggel csinálja. Sok sikert! Nekem november 19-én volt az utolsó mensim, de már 3. napja pozi a teszt.
2013. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hat kiderul megirom majd :)
2013. dec. 15. 14:50
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is baba :) nemrég olvastam, hogy beágyazódás után lehet sok folyás, mert a méh fala vastagszik.Egyébként szerintem már most pozitív lenne a tesztetek, ha megcsináltátok, szorítok ;)

12:05-ös nekem is 19én volt meg utoljára és tegnap pozi lett a teszt :))Gratulálooooooooook ;)

2013. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hat mar megvettuk a teszteket. Egy dragabbat es egy xepilt amiben ketto van. Reggel ellojuk oket egyszerre. Szurkoljatok :)
2013. dec. 15. 21:06
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy tesztet csinaltunk....negativ :(
2013. dec. 16. 04:45
 8/16 FKKTorp ***** válasza:
Ne keseredjetek el, ha még nem jött meg neki, akkor próbálkozzatok holnap reggel is.
2013. dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mennyire lehet benne bízni még, ha max 9-én is kellett volna megjönnie, már egy hete késik minimum, én 25-ös tesztel a nem várt kimaradása után 2-3 nappal délután szép pozit teszteltem...főleg hogy ez a folyás amiatt van, ami azt illeti hogy a beágyazódás végbe ment...már kéne mutatni, főleg reggeliből...de természetesen szorítok még nektek, mert jól mondja az előttem lévő...amíg nem jön meg van remény...majd írjátok meg mi volt :)
2013. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok. Mensi nincsen meg de a dokino azt mondta megnezte jobban az ultrahang kepet es peteerese van-volt.

De ez meg hogy? Ennek keves ertelme van mert ha kitolodik is nem keshetne ennyit.


Mitol lehet meg amugy hogy kimarad egy?

Jo lenne ha baba lenne de mar letettunk rola. Rendeltunk a neten ovulavuos tesztet es a szerint probalkozunk majd. Amikor a teszt szerint lehet akkor mint a nyulak par napig aztan meglatjuk :)

2013. dec. 17. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!