Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Walentin terhességi teszt-...

Walentin terhességi teszt- piros pipacsok a dobozon- mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ki az aki kedveli, elég drága volt, egy hét múlva fogom használni, de sok infót nem találtam róla, egyszerre kettőt vettem, mert más nem volt a patikában.
2014. máj. 15. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha menszesz elmaradasa utan tesztelsz par nappal, talan kimutatja mar. Nekem csak nagyon kesobb lett pozitiv, mar reg pozitivak voltak mas fajtatesztek. Egyik legrosszabb minosegu teszt, amivel teszteltem (sok tesztet kiprobaltam). Ebbol a Valentinbol csak 3-at probaltam, tobbet sohanem veszek ilyet.
2014. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki sem vettem a vizeletből már pozitív volt, az 5. hét elején jártunk.
2014. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És tudsz helyette ajánlani olyat ami jó?!

Sajnos nem volt más, amit vehettem volna..:(

2014. máj. 15. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem clearblue valt be, mindket terhessegemnel, kedvenc tesztem. Vagy meg a dm-ben van a corax be sure a vizeletsugaras. A kazettas teszteket nem is ajanlom.
2014. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ehhez annyira nem konyítok bevallom, erre is rá kell pisilni és kész nem? :)
2014. máj. 15. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
10-es érzékenységű, jó minőségű teszt
2014. máj. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!