Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire vagyok esélyes a...

Mennyire vagyok esélyes a terhességre? FONTOS

Figyelt kérdés
Szóval.Szűz vagyok.Barátommal pettingeltünk,és hozzá drözsölte nemi szervét az enyémhez,valószínüleg előváladékosan.De nem rakta be kicsit sem.Aznap azthiszem pont peteérésem volt.A történtek után háromnegyed órával alaposan kimostam magam.4 napja nem jött meg,lehet csak azért mert rettentően félek és stresszelek.Mennyire esélyes,hogy terhes vagyok?

2014. máj. 16. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Semmi esély nincs rá. Ha szűz vagy hogy lehetnél terhes, főleg ha nem is szexeltetek.? Attól h hozzáddőrzsölte a spermiumok nem másznak beléd. Valószinű azért késik mert rástresszelsz.
2014. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Attól is késhet,hogy az utóbbi kettő héten ditázok,rengeteg citromot,narancsotrépát eszek és hirtelen kezdtem sokat sportolni?:) Meg még ugye a stressz is.
2014. máj. 16. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nemtudom h a kajatol keshet e, de ha nem szexeltetek akk nem lehetsz terhes.
2014. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
a citromlé egyébként is késlelteti.
2014. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!