Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Augusztusban vettem be 72oras...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Augusztusban vettem be 72oras tablettát, most megint bekene párom szerint, mennyi az esélye hogy ha most ezt beveszem teljesen szetrombolja a szervezetem es nem lehetek terhes többet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy hónapban nem szabad többet bevenni, de féléves távlatban már nem okoz gondot....
2013. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hogyhogy párod szerint kéne bevenni?

egyébként nem kéne belőle rendszert csinálni, akár egy adag is tönkretehet, ha a szervezeted nem bírja..

mondjuk végülis a kérdéstől és választól függetlenül vedd be, ha be kell, és nem akarsz mostanság gyereket... de ne tekintsetek erre fogamzásgátlási opcióként

2013. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En ugy érzem nem kene, de jobb félni mint megijedni. Persze nem akarunk ebből szokást csinálni..
2013. jan. 5. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha leírnád értelmesen, hogy a párod szerint miért kellene?!
2013. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fel percig max 1percig volt bennem a barátom gumi nelkul, es nem nagyon szeretne meg apa lenni es persze en se anyuka. Csak nem akarunk kockaztatni
2013. jan. 5. 18:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor kockáztattatok, mikor belédnyomta gumi nélkül... csapj rá a heréjére, ha ilyet csinál megint, mert Veled bszik ki, de nagyon csúnyán:S
2013. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 berényi klaudia válasza:
85%
mivel gondolom fiatalok vagytok egyertelmu a felelotlenseg de mindig az ilyenekbol adodik a legtobb problema a fiatalok koreben rengeteg tini anyasag, es teljesen jogosnak velem az elotttem szolot, hogy a fiu nem magaval baszik ki hanem pont hogy veled meg ez a kedvencvem meg "tudom mikor megyek el, erzem majd kihuzom" a felelotlensegnek kovetkezmenyei lehetnek! udv, szep napot mindenkinek!
2013. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom, köszönöm a válaszokat!:)

De akkor nem olyan vészes ha beveszem a tablettat igaz?

2013. jan. 5. 18:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

tehetsz mást? nem fogunk tudni számokat mondani, egy erős talánnal meg kell elégedned

de vedd be

2013. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amENNYIBE AZ KERÜL...abBÓL KIJÖN EGY HAVI FOGAMZÁSGÁTLÓ GYÓGYSZER.iNKÁBB MENJ ÉS IRASS FELA DOKIVAL!s AKKOR NINCS ANNYIRA GOND HOGY GUMI NÉLKÜL .. hU BOCSI
2014. jan. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!