Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes tesztelnem?

Szerintetek érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés
Ápr. 23-án volt meg utoljára. Peteérés kb Máj. 7-én lehetett. 13-14-15 reggelente kicsit rosszul voltam, szédültem, és napközbe volt hogy fura szurkáló érzést éreztem. Mostanában jól vagyok, csak a melleim kicsit feszesebbek. Menszesz előtt mindig kerekebbek, de mostanába a párom is rácsodálkozik :) . 20-21-én várható a menszeszem. Van rá esély hogy sikerült a fogantatás?

2014. máj. 18. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ha május 7-én volt a peteérésed és együtt voltatok akkortájt, akkor igen, lehetsz terhes, de azt 13-14-15én még nem érezheted, hisz mire a megtermékenyített petesejt eljut a méhbe, plusz beágyazódik, az kb 12-14 nap lehet, tehát az alatt az idő alatt nincsenek terhességi tünetek. Ha elmarad a menstruációd mindenképp tesztelj! Sok sikert! :)
2014. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan aktus után 5 nappal kezdődött a görcsölgetés. Már tudtam, hogy valami más,mikor másnap, és utána is megmaradt a szúrkálás, görcsölgetés.(mondjuk a rosszullét, szédülés, az még tényleg nem jöhet ilyen korán! ) Aktus után 10 nappal teszteltem is, és alig látható,de halvány pozi volt már délután! Másnap délután már sokkal jobban kivehető pozi volt. Minden nap egyre erősebben :) Ha nagyon biztosra akarsz menni, várd meg a 21.-t.
2014. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Talán a párosuló rosszúllét annak tudható be hogy azon a héten végig délelöttös voltam, és 3-kor keltem. Kicsit nehezen viselem a hajnali ébredést, de még komábban nem volt ilyen, hogy hajnaltól 11-ig szédelegjek, meg néha hányingerem legyen. De izgulok is nagyon, mert kemény fizikai munkát végzek, és félek nehogy elmenjen, ha sikerült. Holnap pihenőnapos vagyok, utána Du. Szóval tudok nyugottan tesztelni. És.... Ha holnap (19-én) tesztelnék, az lehet hogy még korai lenne? (Ciklusom 27 és 28 nap között mozog, de nagyon sokszor 27-ik napra meg is szokott jönni.)

2014. máj. 18. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Én előbb teszteltem és halvány pozitív lett, de még így is azt mondom, ha biztosra akarsz menni, várd meg a menstruációd elmaradását.
2014. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet kimutatná, de lehet nem. Ha nem sajnálod a tesztelgetést, (vagy az esetleges negatív eredményt), egy próbát simán megér, mert én is a 10.napon csináltam, mert éreztem, hogy valami más. :) Drukkolok, majd írd meg.

2-es válaszoló

2014. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanúgy volt mint a kettes válaszolónak, 5 nappal utána nagyon nagy szúrásokat éreztem, és egyre biztosabb voltam a babában :) 10. napon negatívat teszteltem, de úgy voltam vele, hogy "jé, még negatív... vajon hány nap múlva lesz pozi?" Másnap már az volt :)
2014. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem lett belőle semmi. Tegnap este megjött.
2014. máj. 21. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!