Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velem miért nem történik meg?

Velem miért nem történik meg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a tervezett várandósság a legjobb, de annyian vannak, akiknek úgymond "véletlenül" sikerült összehozni a babát. Őszinte leszek, iszonyatosan irigy vagyok az ilyen párokra. 6 hónapja Pharmatex-szel védekezünk a párommal és mindig reménykedem, hogy most hátha sikerül (jelenleg is), de eddig semmi... nagyon el vagyok keseredve, hogy én mért nem vagyok ilyen szerencsés? :(

2014. máj. 21. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi van?

Védekeztek és szomorú vagy, hogy nem jön össze a baba?

Ne őrjíts már meg!

Aki gyereket szeretne, az nem védekezik (még Pharmatexszel sem)!

Azért ne várd már a sült galambot, mert ő sem képes égett szárnyakkal átrepülni a betonfalon.

2014. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én szeretnék minél hamarabb babát, a párom még várna vele, ezért védekezünk, mert ráerőltetni nem akarok semmit, csak azért titkon reménykedem.
2014. máj. 21. 11:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és szerinted mi jó sülne ki abból, ha sikerülne a párod által nemvárt gyerek?
2014. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha jól értem, a páros még nem akar gyereket, hisz védekeztek, de te örülnél egy besikerült babának? Ennek így mi értelme? A gyerekvállalás komoly és felelősségteljes döntés kell hogy legyen mindkét fél részéről, erről őszintén kéne beszélni. Ha nem akar még gyereket, akkor elmondhatos neki, hogy te már szeretnél. Ha meg kiderül, hogy ő is már szeretne, akkor meg nem kell védekezni. Ráerőltetni meg úgyse tudod, ha nem akar még gyereket. Lehet elhagy, amikor kiderül a baba vagy abortuszra küldene. Akkor is szerencsésnek éreznéd magad?

Egyébként a Pharmatex valóban nem a legmegbízhatóbb védekezaési módszer.

Amúgy hány éves vagy?

2014. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, a párom 25.
2014. máj. 21. 11:47
 6/10 A kérdező kommentje:
És teljesen igazatok van, az eszemmel ezt én is tudom, de sajnos mégis így érzek, és igen, örülnék neki.
2014. máj. 21. 11:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Párod is örülne egy ilyen véletlen terhességnek?

Ha nem örülne, akkor meg szerintem te sem lehetnél felhőtlenül boldog, ha besikerülne a baba.

Az irigykedés meg tök felesleges, az nem fog előre vinni, inkább talán a tiszta látásmód...ja, meg a nem védekezés. Igen, az hatással szokott lenni. S még úgy is lehet várnod kell a csodára.

Beszélgess a pároddal!

2014. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 24èvesen gyogyszer mellett sikeredett be a baba(4ève szedtem akkor mar rendszeresen),nagyon nehez volt az elso 12het,mert a párom nem igazán orult.Persze utana mar igen,ès imádja a gyermekunket.

A masik babammal verzes utáni elso nap(5.nap) megszakítás mellett lettem terhes,hàt padlót fogtam rendesen,ÉN nem számítottam rá,hogy ennyire a ciklus elejen osszejohetne.(1èvig voltunk igy egyutt,tehat ez a baleset sem azonnal sikeredett..)

Hidd el sokkal jobb ugy vállalni,hogy egyutt elhatarozzatok!

Egyébként pedig a "besikeredett"babak sem feltétlenül elso egyuttletbol fogannak,több eves kapcsolatokban pl nalam,évek utan jott igy ossze!

2014. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akinek becsúszik véletlenül az nem agyal rajta.

Láthatod a topicokat 16 éves és azt mondta a fiú hogy vigyáz és még egy csaja sem lett tőle terhes aztán meg a kis 16 éves ide jön csalódva hogy terhes lett......

Ha szeretnétek babát ne védekezzetek. Lehet hogy ez a védekezés nem a legmegbízhatóbb, de látod csak véd valamennyire végülis fogamzásgátlónak hírdetik.

Babát akkor vállaljatok, ha a párod is örülne neki.

Még fiatalok vagytok a párod még élni szeretne, gondolom én.

2014. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, őrült vágyakkal. A szeretőmtől szerettem volna ha "becsúszik" a baba.... de persze tudtam, hogy csak a bajt hozta volna rám(ránk) :O de ismerős az érzés. Ne aggódj!

Most már van rendes, felvállalható párkapcsolatom, erre koncentrálok, és a közösen vágyott babára, hogy minél hamarabb összejöjjön :) úgy a legjobb ha mindketten akarják. Szerintem beszélj vele erről!

2014. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!