Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik velem? Ez természe...

Mi történik velem? Ez természetes? Kezdek aggódni, de lehet, hogy baba?

Figyelt kérdés
Párommal karácsonykor beszéltük meg, hogy babát szeretnénk. December 25 es 26-an voltunk együtt. A PÉ-m állítólag 27-en volt. ( ezt utólag néztük meg, nem hőmérőzök meg ilyesmi) a lényeg, hogy azóta folyamatosan alkalmanként napi szinten kis görcsöket/szúrásokat érzek a hasamba. PÉ után a derekam is fájt 1-2 napig. 2 napja pedig fehér-krémes váladékom van (PÉ környékén nem volt). Ma reggel óta a mellem is érzékenyebb. Ma vagyok a 8.dpoban, 10-re nem várom. Sohasem éreztem a peteérésemet és a menstruációm elötti napokban sem voltak "előrejelzések". Mi történik velem? Aggódom a napi szintű hasfájás miatt! Természetes? Lehetséges, hogy összejött?

2014. jan. 4. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet-
2014. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretném elkiabálni, de könnyeb lehet. A szurkálások állítólag jelezhetik a beágyazódást. A folyás meg azért van, mert a hüvely próbálja tisztán tartani megát. Szurkálás nekem annak idején nem volt, viszont az általád leírt folyást én is tapasztaltam mindkét terhességemnél. (Mindkét esetben a peteérés után kb. egy héttel kezdődött. Mármint a folyás.)
2014. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Reggel csináltam x-epillel, de negatív lett (mondjuk nem vàrtam csodát). Gondoltam h hétfőn csinálok egy újat egy 10-es érzékenységűvel.
2014. jan. 4. 12:42
 4/13 anonim ***** válasza:

27-i PÉ-vel még nem mutatja ki a teszt. Szerintem várj minimum 3-4 napot mielőtt újra tesztelsz.

Tudom hogy ilyenkor mindig ezt mondják, de a kis hasszurka simán lehet az izgalomtól is :) De persze a beágyazódást is jelezheti, abból viszont (ha tényleg 27-én volt pé) még van vagy 4 nap.

2014. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) egy igazi álom válna valóra :) de számoltunk azzal is, hogy nem elsőre fog sikerülni, még elég fiatalok vagyunk hozzá :) csak mikor megtörtént az elején éreztem,hogy ez más volt, ilyet meg egyszer sem éreztem aktus után :) amúgy az izgalom megvan, 8-an szigorlatozok es ez a téma teljesen elveszi a figyelmemet :)
2014. jan. 4. 13:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Én anno szigorlat előtti este teszteltem egy pozitívat :)
2014. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocs, a vége lemaradt: szóval nagyon nem tudtam a vizsgára koncentrálni... :)

Amúgy én az előző ciklusomban éreztem, hogy tuti terhes vagyok, de csak átvágott a szervezetem. :( Remélem, téged nem fog, s azt is, hogy ez a hónap nekünk is sikeres lesz :)

2014. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem és bízom abban, hogy neked is sikerülni fog! :) drukk-drukk! :)
2014. jan. 4. 15:14
 9/13 anonim ***** válasza:
En az esedekes mensi elott 3 nappal teszteltem halvany pozit. Aztan nem jott meg. Szoval lehetseges. Jah es en is egy nappal a peteeresem elott voltam a ferjemmel es abbol lett a baba.
2014. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oooo Gratulálok nektek! :) már nagyon kíváncsiak vagyunk mit hoztunk össze :)
2014. jan. 4. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!