Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztel holnap reggel?...

Ki tesztel holnap reggel? HCG-t? :-)

Figyelt kérdés
"Csináljuk együtt":-) Hányadik dpo-n vagytok?mióta probálkoztok?
2014. máj. 22. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem lehet kéne egyet tesztelnem. 35.napon vagyok, kistesót tervezünk, de semmi tünetem az első terhességemhez képest. Neked van vmi tünet? Milyen tesztel fogsz tesztelni?
2014. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia!én mégcsak a 10. Dpon vagyok!első baba lenne,5 hónapja probálkozunk!nincs semmi tünetem!holnap reggel 10es vateras teszttel megnezem,hogy van e valami!jövő héten kedden nem kellenne megjönnie!remélem szerencsét hozunk egymásnak!:-)holnap reggel írok,hogy mizu,te is írj!szorítok magunknak!
2014. máj. 22. 13:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is holnap fogok tesztelni. Tegnap nem jött meg szerencsére. Szorítok magunkért! Nekem X-epil tesztem van.
2014. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is szórítok mindenkinek!
2014. máj. 22. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én nem bírtam ki...du. teszteltem x-epiles tesztel, egy erős negatívat. De nem vagyok csalódott, jogos az eredmény, hisz semmi tünetem sincs, csak késik. Majd talán legközelebb! Nektek azért sok sikert, holnap felnézek milyenek az eredmények!
2014. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom!azért csinálj reggelit is!egyébként nekem is nega lett!
2014. máj. 23. 09:30
 7/11 anonim ***** válasza:
á már meg is jött, :( de ne adjuk fel, további sok sikert
2014. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A remény hal meg utoljára!nekem még keddig van idő!sok sikert ahhoz,hogy ez aciklusod ne vérzéssel végződjön!
2014. máj. 23. 12:56
 9/11 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Sajnálom lányok, de nem szabad feladni. Nekem ++++++ lett. Annnnnnnyira örülök. Én nektek is ilyen tesztet kívánok!
2014. máj. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok!nekem is megjött!Boldog babavarast kívánok!hanyadik hóbapban sikerült?
2014. máj. 24. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!