Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mikor pozi az ovu...

Nektek mikor pozi az ovu teszt? Amikor lent van a hő vagy amikor már felmegy?

Figyelt kérdés
Eddig csak hőmérőztem, most használok először mellé ovu tesztet is és ezért vagyok kíváncsi. Nekem lent volt tegnap a hőm és pozi volt a teszt.

2014. máj. 22. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Emlekszem en is elkezdtem meregetni, a hom ossze vissza valtozott az ovutesztem sosem volt pozitiv, egy honapra ra terhes voltam. Ha teherbe szerenel esni szexeljetek jo sokat :)
2014. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell így belemerülni, az ovu teszt állítólag függ mennyi folyadékot ittál előtte, mert akkor hígul az a hormon. Én úgy gondolom nem olyan megbízható mint egy hőmérőzés.

Szexeljetek gyakran, a spermák több napig életképesek, peteérést meg csinálhat egy orgazmus is, de nyilván nem olyan, mint mikor azon kattog az agyad, hogy most van-e ovu vagy sem.....

Ne görcsölj rá, hidd el addig nem leszel terhes amíg itt a sokadik kérdést kérdezed ezzel kapcsolatban.Tudom nem hiszed, de sokan akkor estek teherbe mikor leálltak ezekkel a figyelésekkel, köztük én is :)

2014. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom igazad van csak nehéz.
2014. máj. 22. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!