Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak egy nap lehette...

Ha csak egy nap lehette együtt a párotokkal a babáért, melyik lenne az? -Akkor kell amikor leesik a hő vagy amikor felmegy? -Amikor pozitív az ovu teszt vagy az utána lévő napon? -Az ovu teszt elvileg akkor pozitív ha leesik a hő?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva :S és még az is érdekelne, hogy a tüszőrepedés most akkor van, amikor a hő felmegy? Köszi előre is
2011. febr. 18. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért megy fel a hő, mert megrepedt a tüsző. (Ez leggyakrabban hajnalban történik, de azért mérget nem lehet rá venni) Mivel a petesejt átlagélettartama 12-24 óra, ezért ajánlott az első megemelkedett nap estéjén együtt lenni, vagy a reggel van rá lehetőség, akkor mérés után rögtön (Egyes nők petesejtjének élettartama csak 6-18 óra)


Az számít "megemelkedettnek", amelyik érték magasabb az őt megelőző hat napon mért érték mindegyikénél.


Az ovutesztekhez nem értek...


Sok szerencsét!

2011. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor leesik, akkor lennék.
2011. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mikor fölment akkor voltam,délelőtt!

7+3 km

2011. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) köszi a tapasztalatokat :) akkor én is kipróbálom mindegyiket és jegyzetelek mikor sikerül, remélem mielőbb, már szeretném azt a babucit. utolsó: nagyon gratulálok :)
2011. febr. 18. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem hő, hanem folyás alapján tudom magamról megmondani, hol tartok. Tehát amikor nagyobb kedvem van és tojásfehérje-szerű folyás, én azt a napot választanám.
2011. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az első téved. Én úgy tudom, hogy pont azért esik le a hő, mert a tüszőrepedéskor kiáramló folyadék hűt.

És azt követően valamikor 24 órán belül érik a petesejt. Vagyis én akkor lennék együtt, ha felmegy.

2011. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi most elkaptuk, leesett a hőm, pozi volt az ovu teszt aznap este, másnap mentem hüvelyuh-ra és aznap annyit látott a doki, hogy a tüsző ott van, de már a dogulasban volt valamennyi folyadék, tehát az megrepedt és a folyadék már szivárgott belőle de még a petesejt nem jött ki belőle, másnap ismét uh-na akkorra megtörtént.Tehát nekem a hőleesés utáni második napon van.
2011. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!