Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség v munkahely? Többi...

Terhesség v munkahely? Többi lent.

Figyelt kérdés

A hétvégén derült ki h kisbabánk lesz. Mivel a munkahelyem olyan ahol hideg van és nehezeket kell cipekedni ezért kiírattam magam táppénzre. A munkahelyen azt mondtam megy a hasam.

Voltam nőgyógyásznál aki mondta h szép és jó minden de várjuk meg a szívhangot ezért jövőhét közepén mennem kell ismét.

Ma hívott a főnök és mondta h nem tudtam meggyógyulni egy hét alatt? Számított volna rám jövőhéten.


4 évet küzdöttem azért h babám lehessen. Orvosok,műtét. Most sikerült és nem szeretném feladni senki kedvéért sem.

Csak félek h neh kirúgjon.

Eszem ágában sincs a babámtól megszabadulni mert többet jelent nekem mint bármi más.

Csak kicsit félek. Más is esett már ott teherbe és a következő héttől nem dolgoztak.


Hogy mondjam el a főnöknek h terhes vagyok?

Úgy érzem 26 évesen már megengedhetem magamnak h boldog legyek és anya lehessek.

Több mint 2éve dolgozom a cégnél.


2014. máj. 23. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet azert nem estel teherbe mert a hideg a petesejtjeid is lefagyasztotta?
2014. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Váó de vicces. Látszik neked könnyen jött
2014. máj. 23. 09:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Írásban jelentsd be,hogy babát vársz. Gratulálok a picihez, és igen,jól érzed, megengedheted magadnak, hogy végre anya lehess :) Sok sikert kívánok
2014. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Találj még ki valamit, mert hivatalosan még nem jelentheted a terhességet. Addig sajnos védettséged sincs. :(

Nem voltam ilyen helyzetben, én a 7.-ik hétben vettem észre a terhességet, akkor meg már szívhang is volt.

Szorítok hogy minden rendben legyen!

2014. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én a helyedben elmondanám a fönöek!!

én is ebben a cipöben járok,azzal a különbséggel h nekem 3 vetélésem volt már.Most ismét kismama vagyok és pozi teszt után még 4 napot dolgoztam. De én beszéltem a fönökkel h miért nem jövök dolgozni,megértö volt.

1,5 hét múlva döl el minden a következö uh-n,remélem végre én is igy 26 évesen anyuka lehetek!!!

Sok sikert!! :)

2014. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem az elejétől voltam táppénzen, de értem amit mondasz. A 7. héttől folyamatosan véreztem hematóma miatt, a nőgyógyász elrendelte a folyamatos fekvést, hogy egyáltalán legyen esélyünk megtartani a babát. Még a doki se merte azt mondani, hogy megmarad a baba, ezért a munkahelyemen sem akartam reklámozni, hogy terhes vagyok. Először azt mondtam nekik hogy influenzás vagyok, azután azt hogy felülfertőződtem és tüdőgyulladásom van. A 12. héten mentem be elmondani, hogy nagyon sajnálom, hogy nem mondhattam el az igazságot, babát várok (az elviselhetetlen lett volna számomra, ha elmondom idő előtt, és elment volna a baba és mindenki engem sajnálgatott volna). De szerncsére megértették, tudták, hogy milyen régóta vártunk erre a babára, nekem nem lett belőle problémám.
2014. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

De miért hazudsz?

Miért nem jelentetted be hivatalosan? Úgy védett lennél, így viszont kirúghat. Írásban kell!

2014. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem amikor pozitív lett a teszt, elmondtam a főnöknek, hogy valószínű terhes vagyok, bár még orvosnál nem voltam. Nem mentem táppénzre, csak nehéz munkát nem csináltam.
2014. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Addig,amig szívhang nincs nem kellene bejelenteni a terhességet.....


Amúgy meg elso nem irt hulyeseget, csak rosszul fogalmazta meg a mondandóját. Ahogy a férfiaknál nem javasolt a magas hőmérséklet, mert károsítja a sperma kat, ugy a nőknél is lehet a hideg miatt rejtett, panaszt nem okozó gyulladás.

2014. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy milyen ember a főnök. Én addig semmit sem mondanék az enyémnek, amíg biztosra nem tudom élő-e a terhesség. Sajnos volt már vetélésem. Ha bejelentettem volna terhes vagyok, majd utána elvetélek nem is kellett volna többet jönnöm utána. Tuti elküldtek volna ha megtudják babát szeretnénk... Te ismered a főnököd, ha rendes próbáld neki elmondani.
2014. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!