Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Syncumár szedek és szeretnénk...

Syncumár szedek és szeretnénk babát. Le kell állni a terhesség előtt a gyógyszerről (injekció), vagy nyugodtan szedjem, amíg nem esek teherbe, és ha a teszt pozitív akkor injekció?

Figyelt kérdés
2007. okt. 16. 16:05
 1/3 anonim válasza:
IGen le kell állni minden ilyenről mert a babád nem lesz Egészséges
2007. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az a legmegbizhatóbb ha elmész a dokidhoz és megkérdezed töle én 32hetes terhes vagyok és injekciózni kell magamat mert ha nem teszem se a babának se nekem nem jó!.Egészséges a baba mivel ezek az injekciók amiket ilyenkor kell adni(amit lehet hogy náled is gyengébre állitanak nam tudom)jórészt fehérjéből álnak ,nem választódnak ki lepényen keresztül és szoptatás alatt sem okoznak gondot.A babám teljesen jól van.Alaposan uttánnajártam .De mint mondtam (mivel nem tudom mit adsz maganak )az a legbiztossab ha elmész a dokidhoz és jól kifagatod.Remélem kicsit segitettem:)32hetes kismama:)
2007. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Gondolom Trombózisod volt, nekem igen, 3 évvel ezelőtt. Utána kivizsgáltak a haematológián és Leiden mutációm van, ezért nekem is kell adnom a heparinos injekciót, hiszen terhesség alatt olyan szintű hormonális behatás van, hogy újabb trombózist kaphatsz, ráadásul a méhlepényben !!! Ezért kell adni a heparint. Syncumart előtte kell leállítani, vagyis átállni a szurira, mert az nagyon károsító!!! Azt hiszem, hogy el is kell abortálni olyankor a magzatot... Ajánlom neked dr. Pajor Attila professzort a II. Női Klinikán Pesten. Ő mindenben segít. Nekem is ő segített! Nagyon sok sikert neked!!!!
2007. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!