Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tesztelhetek...

Szerintetek tesztelhetek nemvárt előtt 2 nappal? (expect 25-ös teszt)

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok, hogy mi az eredmény. A hőm is fent van, és a hasam alja is olyan feszes vagy puffadt. Nem is tudom megfogalmazni. Bal oldalon szűrkál a petefészkem, ez mondjuk eléggé zavar. Annyira szeretnék már tudni valamit.


Köszönöm!


2014. máj. 25. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:

2 nappal előtte már tesztelhetsz, de jobb lenne 10-es teszttel, mert nem biztos, hogy a 25-ös mér kimutatja, mert nem mindenkinek mutatja ki ilyen hamar. ne keseredj el, ha még negativ. ha nem jön meg, akkor tesztelj megint.

bár a legjobb lenne kivárni még ezt a 2 napot...

2014. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen tudom, hogy jobb lenne kivárni még ezt a 2 napot, de olyan lassan megy. És mindig arra gondolok, hogy ki tudja talán már holnap kitatná!?

2014. máj. 25. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Megértelek. Igen. lehet, hogz kimutatná, de lehet, hoyg nem. Két nap várakozás inkább, mint felesleges idegeskedés. De ez az én véleményem. Drukkolok. Majd ird meg, hogy mi volt.
2014. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves tőled!

Megírom mindenképp ha már tudok valamit.

2014. máj. 25. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, de minek?

És ha negatív, akkor meg jön az a kérdés, hogy nem várt előtt 2 nappal negatív teszt, ugye még reménykedhetek, vagy nem?...

Semmi értelme. Mert mivel vagy előbb, ha 2 nappal előbb tudod meg, hogy terhes vagy? Semmivel. Vagy pláne azzal mivel vagy előbb, ha negatív, közbe meg terhes vagy? Letörsz, mint a bili füle, aztán meg közbe még sincs miért.

Én is nagyon szerettem volna babát, ráadásul nekem mindig is rövidebb ciklusaim voltak, átlag 25 naposak, mégis a 31. napon teszteltem, mert a leghosszabb ciklusom 30 napos volt, így ahhoz mérten csináltam tesztet. És kibírtam. És nagyon örültem neki.

Szóval tesztelni tényleg tesztelhetsz, csak nincs értelme.

2014. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazd van...köszönöm a válaszod!
2014. máj. 25. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ez ilyen szinten befolyásolja az életed, akkor csinálj. De holnap már munka, a hétvégék mindig nehezebbek, a munkahelyeden gyorsan eltelik az a két nap.:)
2014. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tesztelj, ha nem esel kétségbe egy negatívtól :) én azért mertem előbb tesztelni mert egyrészt volt egy csomó, másrészt csak adtam egy esélyt hátha pozi, de ha negatív lett volna se vonok le semmi következtetést a nemvártig. Szerintem lehet már halvány pozi 25össel :)
2014. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát kipróbáltam...és persze negatív lett. Legközelebb csütörtök reggel tesztelek. Persze ha addig nem jön meg. Azért bizakodok még.
2014. máj. 26. 18:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz baba sajnos.
2014. máj. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!