Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kistesó "gyártás". Egy újabb...

Kistesó "gyártás". Egy újabb hónap teli reménnyel, van más hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Kistesót szeretnénk, az előző hónapban döntöttem el, de nem jött össze. Aki rajta van az ügyön, mióta próbálkoztok? Várom válaszaitokat, szorítsunk egymásnak. :D
2014. máj. 27. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hónapja, de eddig semmi :). Valahogy az az érzésem, hogy nem jön majd olyan gyorsan mint az első. Talán a majd 10 év korkülömbség miatt, akkor még csak 23 voltam. Na mindegy rajta vagyunk :)
2014. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp vagyok, mint az első válaszoló. Csak nálunk 16 év a korkülönbség és én 35 vagyok. Második próbálkozós hónapunk... Ma kellett volna megjönnie de nem jött... Teszt reggel negatív. :-(
2014. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

1,5 éve próbáljuk. Egy kémiai terhességem volt. Azóta semmi.

2014. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lara1214 válasza:
mi fél éve probálkozunk,decemberben sajnos elvetélem és azóta nem jött még össze,most juni 6-án kellene megjönnie,remélem nem fog.
2015. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!