Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E hónap 16. -án a tüszőm 24...

E hónap 16. -án a tüszőm 24 mm volt. Szépen tettünk is az én párommal érte, hogy babánk legyen de tegnap és tegnap elött nagyon minimális barnás váladékom volt ami 26. -27. -ére esett. Vajon babát várok?

Figyelt kérdés

Gyorsan orvoshoz szaladtam 27.-én -elkeztem az Utrogestan kúrát 2×2 és elmúlt mintha sosem lett volna az a barnás izé...

Vajon lehet babóca a pocakomban??


2008. júl. 29. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet bizony!Az utrogestant pedig azért kaptad, mert valószínű alulmüködik a sárgatesthormontermelésed, ami a 12. hétig tartja életben a babát, aztán már lesz méhlepény, akkor nem kell majd az utro. Én is így voltam és ezbizony a mértéktől függ, én 2x1-et kaptam ésminden rendben volt..most 21.héten vagyok..

Ha ennek ellenére bekövetkezne egy vetélés, akkor annak genetikai oka lenne, ezt mondta adokim, ha pedig genetikailag rendben van minden, akkor a gyógyszer megteszi a dolgát!

remélem pozitív teszted lesz!

2008. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most pedig hogy hat az utro. ettől múlt el?? Nagyon szeretném, ha már tényleg ott lenne a babóca a pocakomban, bár az orvos még nem látta és a nyh:7mm volt
2008. júl. 29. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:
A barnázás az utrogestantól múlt el. meddig kell szedned az utrot? mikor kell visszamenned? én is barnázom...
2008. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha megjönn at a bizonyos akkor abba kell hagynom, de ha nem akkor 12. hétig.Nagyon remélem, hogy ez már attól van, hogy van egy kis lakóm.
2008. júl. 30. 16:34
 5/11 A kérdező kommentje:
7 mm nyálkahártya nem rossz?? Pedig annyira fájnak a cickóim. 4.-én kellene nem megjönni. Mikor tesztelhetek??
2008. júl. 30. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok, nekem is hétfőn nem kellene megjönnie. neked vannak tüneteid?
2008. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy fájnak a cickók, álmosság a hőm 37,2 szájban reggel mérve.Amugy semmi néha icike-picike szurka a pocomban.Már nagyon izgulok.Neked mik a tünetek??
2008. júl. 31. 18:20
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem erős mellfájdalom, folymatos érzés a méhemnél, és én is barnáztam 3 napig egy keveset. most is nyilall kicsit a méhem. remélem nem csak a képzeletem meg a nagy akarás játszik velem mert akkor nyögés lesz a vége...
2008. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem ma már olyan érzésem van mintha megakarna jönni,de a hőm még 37. Remélem mind ketten babásak vagyunk!!!!!!!!! :-)
2008. aug. 4. 09:51
 10/11 anonim ***** válasza:

én sajna nem:(, na de majd most:)

neked szurkolok!

2008. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!