Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Mit gondoltok?

Lehet baba? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Azért fordulok hozzátok,mert itt ahogy láttam,nálam jóval tapasztaltabbak vannak teherbeesés témakörben.Arról lenne szó hogy a párommal babát szeretnénk,már egy jó ideje,lassan egy éve próbálkozunk,de még nem jött össze.Most viszont új dolgokat tapasztaltam.Először is hányinger. Minden reggel,akár kora délutánig.A hasam,körbe a derekamon végig fáj,és a melleim feszülnek.Elvileg nagyjából elseje környékén kéne megjönnie.Nem bírtam ki,tegnapelőtt csináltam egy tesztet.Nem a szokásos negatív ,egyértelmű egy csík volt,hanem volt egy nagyon-nagyon halvány valami még ott,a teszt zónában.Ma is csináltam egyet,most megmutattam a páromnak is,mert tartottam attól hogy csak a szemem káprázik,de ő is látta. Szerintetek a testem csap be,mert annyira szeretném,vagy tényleg lehet baba? Köszönöm a válaszokat előre is!:-)

2014. máj. 27. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nagyon szeretnéd a babát, még nem fogsz pozitív tesztet produkálni ;) Azt mondják, a halvány pozitív is pozitív, de én azt mondom, hogy még ne vedd biztosra. Nemvárt napján reggeli vizeletből minél érzékenyebb teszttel próbálkozz :) nagyon nagyon drukkolok!! :)
2014. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először nekem is nagyon halványan jött ki a második csík. Csinálj egyet a reggeli vizeletből. Az már nekem egyértelműen kimutatta.
2014. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!Tesztelek elsején,remélem jó eredménye lesz:-)
2014. máj. 27. 19:44
 4/4 Kincshő14 válasza:
27%
Szia, szerintem menj el orvoshoz ha továbbra is tapasztalod ezeket a tüneteket. Szerintem terhes vagy, valakinek csak úgy nincs hányingere meg hányása ha nincs betegsége meg nem feszülnek a mellek maguktól lehet beindul a tejelválasztás! Biológiából most tanultam, egyébként sok sikert! NE ADJÁTOK FEL! :)
2014. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!