Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap hormonsor! Mi az, ami...

Holnap hormonsor! Mi az, ami mindenképpen szerepeljen, hogy megnézzék? Mert lehet, hogy a doki csak full alap dolgokat nézet meg!

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 28. 08:34
 1/6 A kérdező kommentje:
jah,bocsi, 3.napi hormonlabor lesz!
2014. máj. 28. 08:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értelek, a dokinak akarod előadni a kéréseidet, vagy a laborban akarsz plusz vizsgálatokat kérni? Első esetben keress olyan orvost, akinek megbízol a szakértelmében, második esetben meg ha nem értesz hozzá, minek fizetnél érte?
2014. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a dokihoz megyek reggel, akkor írja meg, és mindjárt megyek vérvételre! megbízom benne! azért járok hozzá! és mivel olyan viszonyban vagyunk, megmondhatom neki, hogy mit csináljon!
2014. máj. 28. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:

prolaktin

tesztoszteron

SHBG

FSH

LH

ösztradiol

progreszteron


Te csak kérjed, követeld is ki! Nekem az endokrinológus csak prolaktint nézetett, semmi mást, a 21. napinál meg csak progeszteront. Hát nem sokra mentem vele...

2014. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném még Tsh, T3, T4-el, a 21. napon progeszteront szoktak kérni, mert abból derül ki volt-e tüszőrepedés, de csak akkor a 21. napon, ha 14. napon van ovulációd. Mert akinek a 20. napon van, mint nekem, 21. napi semmit se ér, így nekem a 28. napon nézték.
2014. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, na ezekre voltam kíváncsi!
2014. máj. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!