Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet h elozo honapban...

Mitol lehet h elozo honapban alig menstrualtam, most pedig rendesen megjott? Terhesseg, betegseg?

Figyelt kérdés
Mult honapban 5 napig eppen h par csepp volt minden nap. Aztan ra egy hetre jott egy csomo terhes tunet (hanyinger, szedules, alhas szurkalasa, feszulese, mellek megnagyobbodasa, erzekenysege,orankenti-fel orankenti pisiles, szagoktol rosszullet, a kovetkezo nem feltetlen terhes tunet de ezt is annak tulajdonitottam: hosszabb bicikli ut utan az alhasam nafyon fajt es nagyon hanyingerem lett, ilyen 2x volt, aztan nem mertem biciklire ulni) ezek nagyjabol 2 es fel hetig tartottak. Azt hittem vegre sikerult teherbeesnem, es h most akkor mar meg se jon, erre megjott normalis mennyiseggel, amikor kellett (vagyis nem kellett volna). Valaki volt mar hasonlokeppen? Nogyogyaszhoz juni 10re van idopontom....felek h vmi betegseg lehet: ciszta...vagy nem tudom. Szerintetek? Tapasztalatokat varok, h aki volt mar valahogy igy, annak mi derult ki!? koszonom elore is mindenkinek. szep napot!
2014. máj. 29. 12:16
 1/1 anonim válasza:

ez lehet egy sima kis bacis fertőzés.

vagy stressz hatására, mert ekkor csúszhat.

persze nincs kizárva a terhesség sem, mert az első két honapban sima menzeszként elmehet a baba :(


Nekem is volt ilyen. Szerettem volna babát, és minden tünetet éreztem, de nem volt semmi, csak egy kicsi fertőzés produkálta a tüneteket. A ciciduzzadás, meg a enzi előtt egy-két héttel normális, nálam gyakori.


(A kicsi vérzést okozhatja felfázás is)


Minden kinél más s terhesség, de általában (nálam így volt) két hónaposan jelentkezik a hányinger, és a többi jel.... Hallottam olyat is, aki az első perctől, de szerintem nálad az van, h nagyon szeretnél, és a tüneteket pszichésen felerősíted.

2014. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!