Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Az embriótranszfer...

Lombikosok! Az embriótranszfer után Ti hányadik nap teszteltetek pozitívat először? És hány naposan kaptátok vissza a babócát, babócákat?

Figyelt kérdés
ET+10 napon vagyok most és 3 napos babócákat kaptam vissza 7 és 9 sejteseket. Én nem terveztem, hogy tesztelek vérvétel előtt, (ET+15 napon kell mennem) de majd meg öl a kíváncsiság, hisz mindenki tudja milyen ez. :) nem tudom megbírom-e állni, de az még rosszabb lenne ha újra negatívat tesztelnék. :( Vajon holnap már kimutatná vagy várjak ET+15-ig? Ezért érdekel Nektek, hogy volt?!
2014. máj. 29. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy van ez, de nagyon szorítok Nektek!
2014. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kaptam vissza 5 naposan. Et+10en teszteltem.
2014. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kedves első, köszi szépen hogy szorítasz!

Kedves Második! Gratulálok hogy sikerült! :) Akkor lehet várok még pár napot, gondolom akik 5 naposan kapják vissza , hamarabb lesz pozitív tesztjük.

2014. máj. 29. 15:09
 4/19 LadyLoss ***** válasza:
100%
Én 11. napon teszteltem egyértelmű pozitívat, a teszten szinte azonnal kijött a máodik csík.
2014. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Gigászi drukk!:)
2014. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én négy napos embriókat kaptam vissza. Et+13. napon teszteltem, mert másnap kellett visszamennem a dokihoz. Úgy voltam vele, hogy ha negatív inkább bőgjem ki magam otthon, mint a doki előtt. A tesztrm halvány pozitív lett. Utána máf azon aggodalmaskodtam, hogy biztos még az ovitrelle hatása. Okosabb nem lettem, csak még inkább idegeskedtem. Másnap persze bőgtem mikor meghallottam a hírt és nem azért, mert negatív lett. A hcg szintem 405 volt, ami egyértelműen azt mutatta, hogy a baba megtapadt. Szerintem felesleges tesztelned, mert látod nekem sem volt egyértelmű és csak méginkább aggódtam. Valahogy kösd le magad, pihenj, tv-z, olvasgass (de ne ezzel kapcsolatban). Tudom nagyon nehéz, mert én ugyan ezen már túl vagyok, de ez után is mindig csak az izgulós hetek, hónapok következnek: jó helyen tapadt-e meg, van- szívhang, nem lesz- e baja, jók lesznek-e az eredményeid... Kitartás és türelem! Jó lesz az csak bízz benne!!!!
2014. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm a választ! :) Szerintem nem is fogok tesztelni, talán lehet csak előtte való nap, ha mégse bírom ki a vérvételig. :)

Neked pedig NAGY GRATULA A BABÁHOZ! :)

2014. máj. 30. 12:34
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
szia! 3 napos babákkal ET+10.nap 25-ös teszttel egyértelmű pozitív volt már, most 5 napos blasztobabákkal transzfer után 6 nappal 25-ös teszt már full pozitív lett. 38 hetes lombikos kismama (ja egy baba van, kisfiú)
2014. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Választ! :) És Gratulálok a Picihez! :)

Éreztél valamit már akkor mikor teszteltél, hogy sikerült?

Én még nem teszteltetem, nagyon félek mi lesz az eredmény. Ez az első lombikunk, (5 inszemináció után) de remélem az utolsó is.

2014. jún. 1. 10:06
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
szia! Nem éreztem semmit. sokadik lombikra sikerült. előtte is voltak sikeres lombikok, de két méhenkívülim lett, nincsenek petevezetékeim és lett két vetélésem, missed ab.al. és rengeteg sikertelen stimuláció, elmaradt beültetés stb. majd a mostaninál 2 petesejt, abból két 5 napos blasztociszta és egy maradt velünk a kisfiúnk aki bármelyik nap megszülethet. ja és én azonfelül,hogy nem éreztem semmit, egyiknél sem amikor sikerült, a mostaninál csak egy nap szabin voltam a beültetés napján, majd 3 órás autóút volt haza Pécsre ahol élünk, másnaptól keményen dolgoztam, futkorásztam, buszoztam, csak éjjel pihentem, mégis sikerült.
2014. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!