Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt valaki termálkristály...

Használt valaki termálkristály fürdősót a sikeres teherbeesésért?

Figyelt kérdés

Már nem találom azt a topikot, de egy pár héttel ezelőtt olvastam ott hogy voltak olyanok akiknek petevezeték elzáródásnál segített. Állítólag jók ezek a fürdősók nőgyógyászati panaszokra és akár a meddőségre is. Ahol olvastam a ott a Bükfürdői termálkrisály fürdősót írták van ahol a sárvári termálkristályt javasolják viszont az már nem lehet kapni és a bükfürdőit kezdték el gyártani amikor az megszűnt.

Én úgy tervezem hogy veszek, állítólag gyógyszertárban lehet ezt a bükfürdőit és nem is olyan nagy összeg. Tudom nem csodaszer, de akár még jól is el sülhet a dolog.

Szóval van itt valaki aki használt már ilyen termálkristály ülőfürdőnek? Mit tapasztalt? esetleg segített?


2014. máj. 29. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak praktikák amik beválhatnak, de azért nem csodaszerek.

nekem mondjuk a cickafark és palástfű tea ami bejött, így lettem terhes, de lehet akkor is az lettem volna ha nem iszom :)

Ha valami konkrét problémád van akkor inkább orvossal beszéld meg, kezeljen azzal szeritnem többre mész. Bár biztos nem árthatsz egy ilyennel, csak lehet semmi értelme és csak pénzbe kerül.

Nekem nagyon rendszertelen volt a menstruációm volt hogy hónapokig meg sem jött, de nem foglalkoztak velem, pedig több dokinál is voltam így ittam a gyógynövényeket.

Szóval ha olcsó akkor végülis miért ne próbálhatnád ki.

2014. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 éve próbálkozunk nem rég kezdtük a kivizsgálásokat, nálam egyenlőre minden rendben, óramű pontosan működik minden. Páromnál is minden ok. Nem szedtem be és nem ittam meg soha semmit ennek érdekében addig amíg orvos nem látott. És milyen jól tettem mert minden ok hormonálisan is még többet ártottam volna ezekkel....

Egyenlőre az átjárhatóságira várunk és azért gondoltam ezt a sót mert jó nőgyógyászati dolgokra és olvastam hogy volt aki el volt záródva és ennek a használata után nem sokkal terhes lett. Úgy gondolom ez ártani nem árthat, több mindenre is jó. Kíváncsi voltam hogy valaki hallott-e erről és használta-e.

2014. máj. 30. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem elzáródásom volt, a HSG segített, 11 hónapra meg is született a lányunk. Én már csak ebben hiszek. :-)
2014. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem 11 hónapra rá. Te milyenre mész?
2014. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
11 hónapra rá? hú az nagyon sok, most lett 1 éve hogy próbálkozunk és még majd egy év...hsg-re ha minden igaz.
2014. jún. 2. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Rosszul fogalmazhattam. A HSG-re rá 11 hónapra. A Hsg hónapjában nem élhettünk nemi életet, a következőben viszont rögtön teherbe estem, 9 hónap terhesség, így jön ki a 11.


Viszont nekünk majdnem 6 év várakozás volt. Ne akard überelni. :-) Sok sikert kívánok. Ha nincs is elzáródás, valamiért a HSG után nagyobb az esély a teherbe esésre, ha a férfival is minden rendben van.

2014. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen, nagyon várom már hogy végre nekem is megcsinálják mert egyenlőre semmit nem találtak hogy miért nem jön össze. Úgy gondolom hogy itt lesz a gond.
2014. jún. 3. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!