Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Kétségbe...

Lehetek terhes? Kétségbe vagyok esve (előre szólok hosszú)

Figyelt kérdés
Jelenlegi aggasztó tüneteim pár napja tartó egész napos hányinger,fejfájás menzesz szerű görcsök,puffadás,valamint mellem fájdogál de csak alaphangon.Nagy ritkán szoktunk megszakítással együttlenni.Kb 3hete kiszakadt a gumi,majd rá 24órára vettem be eseményutánit.Viszont késett 1hetet de végül is megjött úgy ahogy.2Napot tartott,gyenge vérzéssel,nyálkahártya nem volt benne mint máskor.Most nem tudok már mire gondolni.Félek hogy nem hatott az eseményutáni,de akár már előtte is megtörténhetett a baj a megszakításos végett.Ha majd vennék tesztet már biztosat mutatna?Nem tudom beteg vagyok e vagy terhes.Nem tudok enni a hányinger végett. -.- segítsetek!

2014. máj. 29. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tesztet ha az megnyugtat, de szerintem esélyewsebb hogy az esemény utáni csinálta ki a hormonháztartásod.
2014. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek. Az ember félelmében minden tünetet képes produkálni.

Tesztelj! Az a biztos!

2014. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy, de jól írják előttem, az esemény utáni tabletta olyan mint egy lórugás a hormonháztartásodnak (persze sokkal jobb mint teherbe esni) szóval valószínű hogy ezaz oka a furcsa tüneteidnek. Szerintem még tesztelni is felesleges, persze ha megnyugtat csinálj, ki tudja :)
2014. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tesztelj!

és írd meg mi lett az eredmény, hogy ha valaki megtalálja a kérdésedet, és hasonló helyzetben van, akkor segítsen neki

2014. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj.
2014. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jövő héten tesztelek,és megírom majd nektek!
2014. máj. 29. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!