Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akarmennyi terhessegi tesztet...

Akarmennyi terhessegi tesztet csinalok a masodik csik mindig halvany, allitolag azert mert a vizeletemben keves a hcg, mit tegyek hogy meg noveljem a hcg-t?

Figyelt kérdés
terhes vagyok, bar meg nem jutottam el orvoshoz, mert szabadsagon van, ezert csinaltam eddig 5 tesztet, a tesztet azt mutassak hogy terhes vagyok, csak mindig halvanyabb mint a masik,
2009. dec. 30. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mit tegyél? várjál

a hcg magától növekszik a szervezetben az idő előrehaladtával

felesleges annyi tesztet csinálni egymás után

2009. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor teszteltél először? milyen teszttel? azóta mikor és milyen tesztet csináltál? hány napja késik?
2009. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

csinaltam 4 nappal ez elott 3 mat, pozitiv lett mind, azutan, csinalta 2 nappal ez elott is 2-ot, az is pozitiv lett, meg csinaltam az elobb is, egyet, az is pozitiv lett, a lenyeg hogy a mai tesztemen erosebb volt a masodik csik :)

koszike a valaszokat,

2009. dec. 30. 23:11
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is halvány volt az egyik csík de azért elhittem hogy terhes vagyok hidd el te is!ma már 6 hetes a babám!
2009. dec. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az előző vok!6 hete született meg!!!
2009. dec. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia látom sokat tesztelgettél, valószínű, ha reggeli első vizeletből csináltad volna, észre vetted volna az erősödést!!

gratulálok, és sok egészséget Nektek...

és b.u.é.k.

2009. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen tesztelgetsz annyit,tuti terhes vagy.Azért halványak,mert egymást követő napon csinálod őket.Várj 5 napot,akkor tesztelj,tuti az erős csík.Én is így voltam,nekem a doki mondta,hogy 5 nap múlva teszteljek,a lelkemre kötötte,hogy egy nappal se előbb.Emlékszem alig mertem tesztelni,mi van ha már halványnak sem halvány,és láss csodát olyan erős csíkom volt,mint a kontroll csík.Nyugi,addig is szépen fog fejlődni a babád,mert ő bizony ott van.Gratulálok!!!!
2009. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szervezet magától termeli a hcg-t,te nem tudsz csinálni semmit.Csak türelem türelem.Ha ott a csík,az terhesség.Az orvos sem mondana mást,az uh csak 6 hetes petezsákot lát.Hiába mennél orvoshoz,visszarendelne 2 hét múlva.Én legalbbis így jártam.
2009. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
meg nyugtattatok, koszike szepen mindenkinek
2010. jan. 1. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!