Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl verzek meg mindig?

Mitöl verzek meg mindig?

Figyelt kérdés

Mindig is normalis menzeszem volt, max. 5 esetleg 6 napig.

Aztan babat szerettünk volna ( vagyis meg mindig szeretnenk) es megetettek velem mindenfele csodaszert pl. baratcserje, progrszteron krem ( jo azt kentem nem ettem). Mostanra elertünk egy olyan allapotot, hogy 24 napra jött meg mar 3x, de most mar 8 napja verzek. Nem nagyon epp csak egy keves az utobbi 3 napbam, de friss piros ver, es nem akar mulni. Sikerült elrontani a hormonhaztartasom? most meg inkabb nem lesz baba? Vagy mitöl lehet?


2014. máj. 30. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

ki "etette" meg veled ezeket? :)


ha aggódsz, keress egy jó endokrinológust, és nézesd meg a hormonjaidat. Inkább, mint hogy beszedj (használj) mindenfélét, amire lehet, hogy semmi szükséged.

2014. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazabol nyilvan nem kenyszeritett ra senki. Harom eve probalkozunk vogltam vagy ezer vizsgalaton, a legtöbb orvos annyit tudott csak egyertelmüen megmondani, hogy hol a kassza. Ezen kivül kb. kiröhögtek 2 es fel evig, hogy semmi bajom nincs, majd utana meg annyit mondtak, hogy hat lila gözük sincs m bajom, uh lombik.

Ezek utan talaltam egy allitoöagos teraupeutat, akiröl akkor meg nem tudtam, hogy ö igazabol nagyon draga testapolot arul.Allitolag mittom en hany papirja meg kepzese van, es harom ev utan ö volt ah egyetlen, aki vette a faradtsagot, hogy tenylegfsen bele is nezzen a hormoneredmenyeimbe, ne csak annyit, hogy jo hatarerteken belül, pipa. Na ö javasolta pl. a baratcserjet, en meg hülye fejjel elhittem neki. Szerinte progeszteronhianyom van, amiben lehet is valami szerintem.Ezt lett volna hivatott ellensulyozni a baratcserje.

No mindegy juni vegen megyek a Mensmentisbe, talan ök tudnak valami erdemlegeset mondani. Csak ez a verzes dolog most megijesztett elegge, gondoltam hatha volt mar mas is igy.

2014. máj. 31. 01:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én valóban voltam mar így amúgy, és velem sem foglalkozott senki. Mi 5 evet vártunk a babára, és nekem például inzulinrezisztencia miatt volt ez (de lehet ezer más oka is), ez egyebkent okozhat progihianyt is.

Sok doki tartotta nekem is a markát, míg elmentünk mi is a mensmentisbe. Na ott végre nem csak azt néztek, hogy oké, minden határértéken belül van, és minden oké, varjak, majd lesz babank, vagy menjek meddesegibe, ha nincs türelmem :(


10 hónap múlva terhes voltam :)

Szóval szerintem 1 próbát meger

2014. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is nagyon bizok bennük. :)
2014. máj. 31. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!