Teherhes lehetek?

Figyelt kérdés
Tervezet baba !!! Május 20-án szerelmesketünk a férjemmel,aztán május 21-24ig menstruáciom volt. Tudom a legnagyobb esély a pete éréskor van de mi 20 dika otta rajta vagyunk a témán és kíváncsi vagyok véleményekre,tapasztalatokra.
2014. máj. 31. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem hiszem, hogy "teherhes" vagy. :) Menstruáltál, ami eléggé kizáró ok.

Meg aztán 11 napja "próbálkoztok". Nem is értem a kérdést.

2014. máj. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen 11 napja ! És szerintem értelmes kérdést írtam ki szóval elég lett volna annyi hogy nem hiszed... Hallótam már bízarabb teherbe esést és csak tapasztalatokra és véleményekre vagyok kíváncsi. De azért meg köszönöm szerinted nem rendbe köszi :)
2014. máj. 31. 01:20
 3/4 anonim ***** válasza:

#1

Ebben az esetben nem jelent semmit, hogy a kérdező menstruált. Ha az utolsó nap volt extra peteérése, akkor eleve egy hét, mire beágyazódik, szóval a másnapi mensese rendesen megjön, hiszen addig nem ágyazódott be semmi. (Vagy senki? :)


Kedves Kérdező! Nyilván kicsi az esély rá, de nem lehetetlen. Van a környezetemben olyan, aki a menses előtti utolsó nap esett teherbe.


De ne éld bele magad! Inkább koncentrálj a következő hónapra! Hamarosan úgyis "rendes" peteérésed lesz.

2014. máj. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy fogámzáskorú nőnek, aki rendszeres szexuális életet él, bármikor lehet esélye a teherbeesésre. Ennyi, nem kell túlgondolni. A legegyszerübb a menstruáció elmaradása utan tesztelni. Minden más csak elmélet. Ennyi türelem meg kell, hogy legyen minden emberben, hogy kivárja, amíg kimutatható lesz a terhesség.
2014. máj. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!