Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok az Aviva tornáró...

Mit gondoltok az Aviva tornáról? Érdemes elkezdeni? Lett vkinek tőle baba?

Figyelt kérdés
Elég fura netről megtanulni a mozdulatokat.
2009. dec. 31. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem működnie kell. A barátnőm gyógytornász, azt mondta, nagyon hatásos, csak folyamatosan kell csinálni, ahogy elő van írva.
2009. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy ötletem. Velem tart valaki?

Van egy barátnőm akinek azt mondták nem lehet gyereke mégis ikreket szült most.Az aviva tornát csinálta 2 hónapig otthon.Kipróbáljuk mink is?Szerintem egy próbát megér.Menszesz első napjától az 1 kötet egyszerű gyakorlatait kell elvégezni.A 14.naptól a 2 kötetből a 11 oldaltól a 37.oldalig.Elküldöm a linket,töltsétek le.Nekem vasárnap körül kell megjönnie.Én akkor kezdem.Velem tart valaki?

2009. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ezt a kérdést irtam ki valamelyik nap.Töltsd le te is.Búék.
2009. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem ma jott meg 01.01.10.es en el kezdem ma

koszi a linket es sok sikert! a kezdobetum K csak azert hogy megismerjuk egymast.

es BUEK!

2010. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem 31-én jött meg és tegnap már kipróbáltam a tornát. Csak az ovulációs gyakorlatokat fogom csinálni kétnaponta. Bár az hogy nem lehet fürdeni 36 órát, azt nem hiszem hogy be fogom tartani..
2010. jan. 2. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!