Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki megszakítás mellett lett...

Aki megszakítás mellett lett terhes?!

Figyelt kérdés
Az csak a menzesz elmaradásából vette észre hogy terhes,vagy egyéb tünet végett.Nálam van egy olyan gond hogy nagyon feszül és görcsöl a hasam a köldökömtől lefelé.Olykor nyilallik erősen a hüvelyembe,mint menzeszkor.Nem késik még,csak félek,mondjuk nem is tudom mikor kellene megjönnie pontosan.

2014. jún. 1. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

1. Ajánlom figyelmedbe a www.ciklus.hu-t.Itt vezetheted a menzeszed.

2. Fogalmam sincs hogy terhes vagy-e.Én szinte mindig megszakítással védekeztem, és 2x lettem terhes, de ezeket akartam is! :) Amikor már úgy érzed meg kellett volna jönnie, akkor rá 2-3 napra csinálj tesztet.

2014. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megszakítás nélkül is csak abból vettem észre, hogy nem jött meg.


Az, hogy milyen módszerrel védekezel vagy nem védekezel, természetesen nem befolyásolja, hogy milyen tüneteid jelentkezzenek. ;) (Tudom, hogy nem így értetted)


Persze nyilván, aki várja, számít rá, az jobban figyeli magát, hajlamos is éppen ezért beképzelni magának a tüneteteket.


Majd csinálj egy tesztet, ha majd késik!

Csak az a biztos!


A terhesség korai jelei ugyanis teljességgel összekeverhetők, a menstruáció előjeleivel. Ugyanúgy a "mindjárt megjön"-érzés jelentkezik legelőször, már akinél egyáltalán jelentkezik bármilyen tünet.

2014. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na mi lett?Mi is megszakítással védekezünk de nem lenne baj ha baba lenne:)
2014. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!