Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5honap egyuttlet kihagyas...

5honap egyuttlet kihagyas utan nagyobb eselyem lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sajnos kulfoldre kellett utaznom de jovohet utan vegre ujra a parommal leszek,es tavaly aprilisban.volt egy8hetes vetelesem sajnos.

Azota hiaba probalkoztunk sajnos nemjottossze, az orvosok mindig rendbe talaltak mindent de semmi.

Most hogy 5honapja pihen a szervezetem lenyegeben

igy nagyobb az eselyem szerintetek?!



2014. jún. 1. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem látok összefüggést, de drukkolok neked.
2014. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokan a spontán vetélés után egyből teherbe tudnak esni, sőt állítólag könnyebb is. (Velem is így volt, pedig nem volt műtétem). Fizikailag nem számít, hogy 2 hónap vagy 5. Sokkal többet számít, hogy mi van a fejedben, illetve feldolgoztad-e a történteket.
2014. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de meg kell próbálni.:)
2014. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. minél többet próbálkoztok, annál kisebb az esélye.


Te jó ég, ezek a kérdések komolyak?

2014. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mi a mutet utan nemvartunk3 honapot hanem egybol probalkoztunk

voltunk peteereskor orvosnal aznap es ovusteszt segitsegevel.azelotti napokon is egyutt voltunk sajnos az se segitett.

Volt hogy tobbszor volt hogy kevesebbszer.voltunk egyutt

Nekem sajnos.sokszor szurt a hasam egyuttletkor is

miota kinnt vagyok nincs barnas folyasom se aminek.orulok mert azis .azota volt hogy teherbeestem anno.Ugyhogy ebbol is a kerdes hogy vajon tobb siker lessz e..

2014. jún. 1. 22:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a múltkor azt mták, hogy a szervezet emlékszik még a terhességre, sokkal könnyebb visszaállítani ezt az állapotot. Én is ebben bízok egy nagy vetélés után...
2014. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!