Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális reakció a részemről...

Normális reakció a részemről hogy a babaprojekt alatt (teherbeesés) mellőzni szeretném a sportot, illetve ennek a nagyobb erőfeszítéssel járó részét? Ha nem akarom még közhírré tenni a terveinket, akkor milyen indokot hozhatnék fel az edzőnek?

Figyelt kérdés
Értem itt a hasizom gyakorlatokat, ugrálást, futást, eséseket elsősorban. Egyébként karatézok (wado-riu és tai dzsitsu)De ha ezeket kihagyom szinte semmi nem marad az edzésből :O nem olvastam egyértelmű dolgokat ezen mozgás formáról, azért vagyok bizonytalan.

2014. máj. 15. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod csinálni, ne csináld! Miért kell magyarázat? Ez a munkád? Szerintem annyi, hogy egy ideig felfüggeszted az edzést, és kész. Nem hiszem, hogy felnőtt embernek indokolnia kellene bármit egy relative idegennek (az, ha nem osztod meg vele, hogy próbálkoztok). N30
2014. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
amíg ki nem derül a terhesség amúgy is, addig annyira kezdetleges még a magzat hogy nem tudsz benne kárt tenni gyakorlatilag ilyen mozgás formákkal. Tehát amíg csak "próbálkoztok" nem kell leállni vele, de amint úgy érzed hogy terhes vagy, kimarad az első, akkor én abba hagynám. És ez az a pont, ahol ha nem is közhírré, de az edződnek már elmondhatod hogy mi az oka, a csapattársaidnak meg majd kitaláltok valamit.
2014. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Elvileg nem akadályozza a sport a teherbeesést. De én pl. néptáncra jártam, és az pont elég volt ahhoz, hogy ne essek teherbe. Másnak meg sikerült, szóval ez egyénfüggő.

A hasizomgyakorlatok ilyen korai fázisban nem károsak, de az ugrálás és az esések már annyira nem hasznosak. Én ju-jitsura jártam régen, ahogy visszagondolok rá, nem a legszerencsésebb mozgásforma babaprojekt esetén. :)

2014. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem,hogy miért kellene magyarázkodni. DE! Egy-két gyakorlattól eltekintve mindent lehet ugyanúgy csinálni. Sokan nem is tervezik a babát, sportolnak keményen, mégis összejön!
2014. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: nem, nem a munkám. Csak a fiammal együtt járunk (7éves) és szoktunk beszélgetni privát dolgokról is az edzővel :) és nem szeretném ha úgy érezni, hogy csak kifogást keresek arra, hogy ne járjak. nagyon kedvelem, de azt a szemléletét nem szeretem, ohgy úgy gondolja, ha valaki nem csinál valamit az azért nem csinálja mert nem akarja, nem azért mert nem bírja.


Köszönöm ám mindenki válaszát! remélem hogy tényleg nem tehetek kárt még a legeslegelején a babában! aztán úgyis felfüggesztem.

2014. máj. 15. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
azt csinálsz, amit jónak érzel, tehát ebben az értelemben normális. reálisan nézve viszont nem racionális az aggódásod. ami a sportot illeti, tervezési szakaszban nyugodtan élheted az életed ugyanúgy, ahogy addig. ha a pozitív tesztnél eszközölsz változtatásokat, garantáltan nem ártottál még
2014. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! pénteken volta is edzésen...még jól is esett! :) lehet túlságosan is beparáztam..... de most már jobb!
2014. máj. 19. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!