Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy tucatkérdés, de...

Tudom, hogy tucatkérdés, de nekem nagyon számít, hogy mit gondoltok a hőgörbémről! (? )

Figyelt kérdés

Sajnos benne vagyunk már a korban, és nincs még (élő) gyermekünk, csak egy angyalkánk. Nagyon szeretnénk neki kistestvért, mert nagy űrt hagyott maga után, és boldogtalanok vagyunk így, gyermektelenül.


Pár hónapja hőmérőzök. Itt egy teljesen átlagos "babátlan" hónap:


[link]


És itt a mostani. (Péntekre nem várom.)

[link]


Tudom, hogy a mensi előtti nap, sőt még aznap is leeshet a hő, de nekem sosem szokott ilyen magas lenni a reggeli hőm. Szerintetek merjek remélni? Vagy nagyon esélyes még, hogy leesik, és bukta van?


Köszönöm mindenkinek, aki válaszol!


2014. jún. 2. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon biztató görbe!

Latom 22.volt ovud,szerintem holnap reggel egy 10-es teszt mar jelezheti,ha baba van!

Nagyon drukkolok neked,és sajnâlom a babàdat:-(!!

2014. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 anonim ***** válasza:

Azért ez nagyon biztató!!! :D :D

Nagyon drukkolok!!

2014. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/114 anonim ***** válasza:

Szia!en is kezdo vagyok meg ebben a temaban de szerintem szepen fent van a hod :-) szerintem van remeny :-)

Majd irj,h mi van! Megy a drukk :-)

2014. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 A kérdező kommentje:

Jaj lányok, már attól elbőgtem magam, hogy ti is biztatónak látjátok!!! Holnap nem is merek még tesztelni, hátha negatív, és akkor azon őrlődök, hogy tényleg negatív, vagy csak korai még! :)


Ha pénteken nem jön meg, akkor szombaton tesztelek egyet.

Köszönöm a válaszokat!!

2014. jún. 2. 14:25
 5/114 anonim ***** válasza:

[link]

sziia. neked jó gyorsan felugrik a hőd. nekem valamiért nem akar emelkedni :/ vagy szerinted holnap fog?


am tényleg biztató a tiéd :) drukk

2014. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/114 A kérdező kommentje:

Kedves #5

Nekem korábban olyan katasztrofális görbéim voltak, hogy nem láttam értelmét a hőmérőzésnek. Arról nem is beszélve, hogy 30-42 nap között mozgott a ciklusok hossza.

Nem is volt mindig peteérésem.


És ahogy a reklámokban szokták mondani: és akkor egy barátnőm ajánlotta a méhpempőt.

Csak ajánlani tudom. Teljesen helyre rakta a görbémet és a ciklusaim is 30-31 naposak, és van peteérésem.


Próbáld ki!!

2014. jún. 2. 14:53
 7/114 anonim ***** válasza:

értem. hát még megvárom a holnapot ha nem emelkedik meg akkor bemegyek a dokimhoz és elmondom neki.olvastam itt a neten h van akinek egyből felmegy van akinek fokozatosan.


köszi

2014. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/114 A kérdező kommentje:

Én is úgy olvastam, hogy 1-3 napon belül kellene emelkednie.

Egyébként hány naposak a ciklusaid?

2014. jún. 2. 15:01
 9/114 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a második görbe, valószínű sikerült.:) Szorítok.
2014. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 anonim ***** válasza:
most 27 napra jött. eddig minden oké volt le is esett ovukor, ovu teszt és szép erős pozi lett. csak most ez az emelkedés ami nekem nem tetszik
2014. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!