Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy tucatkérdés, de...

Tudom, hogy tucatkérdés, de nekem nagyon számít, hogy mit gondoltok a hőgörbémről! (? )

Figyelt kérdés

Sajnos benne vagyunk már a korban, és nincs még (élő) gyermekünk, csak egy angyalkánk. Nagyon szeretnénk neki kistestvért, mert nagy űrt hagyott maga után, és boldogtalanok vagyunk így, gyermektelenül.


Pár hónapja hőmérőzök. Itt egy teljesen átlagos "babátlan" hónap:


[link]


És itt a mostani. (Péntekre nem várom.)

[link]


Tudom, hogy a mensi előtti nap, sőt még aznap is leeshet a hő, de nekem sosem szokott ilyen magas lenni a reggeli hőm. Szerintetek merjek remélni? Vagy nagyon esélyes még, hogy leesik, és bukta van?


Köszönöm mindenkinek, aki válaszol!


2014. jún. 2. 13:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 A kérdező kommentje:

Kedves #19, köszönöm a kedves szavakat! A Jóistenbe kapaszkodunk!


Kedves #2/utolsó

Írok neked privit.

2014. jún. 2. 16:53
 22/114 anonim ***** válasza:

Tényleg biztató a görbéd, az enyém is hasonló én szerdára nem várom.


Ilyen a mostani: [link]


Ez a múlthavi, itt eléggé fent volt a hő (ebbe a hónapban volt először ilyen magas el is bíztam magam) és hirtelen esett le amikor megjött, pedig nagyon reménykedtem:

[link]



Szorítok neked, majd írd meg mi volt :)

2014. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 A kérdező kommentje:

Hű, tényleg hasonló a görbénk vége. Igen, sajnos benne van a pakliban, hogy az utolsó nap esik le.


Csak abban bízok, hogy nekem nagyon kis tartományban mozog a görbém, ha nem vagyok terhes.

Min: 36,4

Max: 36,8

Ez az első alkalom, hogy ilyen magasra szökött. (Innen szép lenne a pofára esés...)


Én is nagyon drukkolok neked, és te is írj, hogy hogyan alakultok!!

2014. jún. 2. 18:21
 24/114 anonim ***** válasza:
Ok, szorítok, majd megírom én is :)
2014. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/114 anonim ***** válasza:
Nekem a mesu 2-3. napján szokott csak leesni. a r.hadék.
2014. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 A kérdező kommentje:

A szemétláda!

:) vagyis :(

2014. jún. 2. 18:59
 27/114 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tucatkérdés, de én imádom más hőgörbéjét nézegetni, lehet velem van a baj:D

szerintem is jó kis görbe, de ne éld bele magad, nehogy csalódnod kelljen.

itt az enyém, én péntekre nem várom, de nem vagyok benne biztos hogy jó helyre húzta be az ovum. Nem a ciklus 14. vagy 15. napjára kellett volna behúznia?

[link]

2014. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 anonim ***** válasza:
Hát pont az elég fontos napokon nem mérted a hődet. a 14 napra nem tudta volna behúzni mert aznap nem is mérted. Mérjed minden nap mert csak akkor lesz pontos :)
2014. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem korai péntekre nem várni, bár ha nem jól húzta be akkor kitudja. Szerintem későbbre nem várd olyan 8.a és 9.e körül.
2014. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/114 anonim ***** válasza:

Ó, nekem ez nem tetszik. :( Szerintem alapból túl magas. TSH-t néztek nálad?

De én nem is ezt az oldalt javasolnám a hőmérőzéshez. :)

2014. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!