Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal szeretkeztünk a ciklusom 36.napján,védekeztünk óvszerrel,amit le is ellenőriztünk a végén és nem szakadt ki,meg semmi ilyesmi.

2014. jún. 2. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor miért lennél terhes?? Ha kiszakad volna akkor talán! De ha ilyen történik ott az esemény utáni tabi!
2014. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már 50 napja nem jött meg,tesztet csináltam többet is(a teszteket Hetente csináltam,tehát megcsináltam az első tesztet 2 hete szerdán a másodikat meg a következő szerdán),de negatív(ak) lettek.
2014. jún. 2. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
50 nap??!! Én a helyedben orvoshoz fordulnék. Egy ciklus átlag 28 napos. Már a 36. nap is sok.
2014. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,sok,már akkor is késett...Az azelőti aktus,pedig május 2-án volt,már akkor a ciklusom 21.napján voltam.Tehát a teszteknek már ki kellett volna mutatnia a terhességet,mert az utolsó tesztet előző hét szerdán csináltam,tehát a május másodikai aktusból ,biztos nem lettem terhes,ezért gondolkodtam el,hogy mi van akkor,ha a május 16-ai aktusból(ez volt az utolsó aktus eddig),de akkor meg rendesen óvszerrel védekeztünk,tehát Elvileg abból sem lehet terhesség.
2014. jún. 2. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ennyi késésnél már nem a terhességtől félnék. Irány az orvos!
2014. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál?
2014. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pénteken akartam menni,de péntek reggel pont Megjött.
2014. jún. 8. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért én mennék orvoshoz. Ilyen hosszú ciklus mindenképpen megér egy misét...
2014. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megyek,mert nem csak ez a gond,hanem az is,hogy 8-10 napig menstruálok,nagyon erős vérzéssel társítva.
2014. jún. 8. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!