Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnatok segiteni? Szuksegem...

Tudnatok segiteni? Szuksegem lenne a tapasztalataitokra! :- (

Figyelt kérdés

Mar van egy babank (10 honapos) es szeretnenk kovetkezot. Vszinu h tegnap lehetett peteeresem, mert folyasom is volt. Volt itthon egy mikroszkopom, ami ugyanugy peteerest mutatott. Elotte nap volt egy minimalis barnazasom, inkabb a folyast szinezte meg. Ezt meg betudtam annak h peteeresem van, biztos kozepidos verzes (bar ez eddig soha nem tunt fel). Egyutt is vtunk a parommal (nem volt durva) es utana volt egy kis verzesem, ma reggelre mar csak barna nyomot hagyott a fehernemun. Ez normalis? Bizakodni lehet h ez peteeres/tuszorepedes miatt volt? Akinek volt ilyen, ott lett baba is? Vagy legalabbis nem mas oka volt a verzesnek?

Amugy szoptatok meg, lehet szoptatas kozben is peteeres ugye? Mert en szules utan a 7. heten kezdtem el ujbol menstrualni..


2014. jún. 3. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Bocs az offért. Érdekes ez a sok "barnázós" kérdés, nálam ilyen sosincs és nem is volt soha.
2014. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a beágyazódáskor volt csak, a 12. dpon, peteéréskor nem tapasztaltam ilyet soha.
2014. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szülés után 7. héttől már menstruáltam, 16 hónapig szoptattam, de peteérésem nem volt. Ahogy abbahagyta a fiam a szopit, köv ciklusban már volt peteérésem és baromi fájdalmas volt 3 napig. Én se "barnáztam" még soha, de azt írják itt sokan, hogy előfordul peteéréskor, lehet amiatt volt.
2014. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!