Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szegeden Dr. Pásztor Norbertró...

Szegeden Dr. Pásztor Norbertról szeretnék vélemény kérni! Kinek mi a véleménye róla? Mennyire megbízható, lelkiismeretes doktor?

Figyelt kérdés
Van egy-két gyanúm,hogy nem stimmel nálam valami!szeretném nála kivizsgáltatni magam!ő csinálta a 2 inszemet!Pco ,ir-t szeretném kideríteni!

2014. jún. 4. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csinált nálad inszemet,miért kérdezed,ismered,nem? Én egyszer voltam nála,Pcos,IR,fogyjon le,ennyivel elintézte és olyan nagyképűnek tünt.Nekem nem volt szimpi,és 13 ezerért mondta ezt.... 3 perc volt a vizsgálat.Alapos doki aki ért is ezekhez az Márton Virág,és kedves is.
2014. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia!köszi,hogy írtál!bár jobb véleményre számítottam!velem mindig rendes volt!nem szegedi vagyok!nem ismerem ezt a Márton Virágot!nem azért kell inszem mert nálam van gond!elméletileg!ennek a történetnek sok előzménye van!szeretnék úgy bele fogni a következő inszembe ,hogy tudom nálam nincs baj!akkor ezek szerint még ha rossz lenne az eredményeim akkor is ráfogná ,hogy jó!sokat csalódtam az itteni orvosokba ahol én lakom!nem szeretnék már kísérletezni!hát most már nem tudom mi is legyen!írj ha gondolod!!
2014. jún. 5. 07:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj én orvostól-orvosig jártam,hogy miért nem leszek babás :( 9 évembe tellett,mire Sári doktor kinyögte,hogy PCOSom van,elküldött vérvételre,endodokihoz,mozgással és diétával babás lettem a 7.hónapban.Most ismét küzdök,már 2 éve,alig birok fogyni,és luste is vagyok,de nem extrém súlyfeleslegem van kb 20kg.
2014. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szia!én is orvostól-orvosig jártam!tudom milyen!ahol lakom miden orvosba csalódtam!ahogy előzőleg is írtam nem itt kezdődőt az én történetem is!sok mindenen átmentem már!sok csalódás ért!állandóan akadályokba ütközök!tudom nem egyszerű!már voltam endo dokinál!ha gondolod belinkelem az 1 éves eredményemet !most új kivizsgálást szeretnék meg kell is!mert így nem foghatok újra neki az inszemhez!azt meg nem akarom,hogy szar eredménnyel várjam a csodát a jó szerencsét!fogyás:hát nekem tuti nem kell fogyni!nálam nem ez a gond!attól még lehet probléma attól függetlenül ,hogy nincs túlsúlyom!hallottam már vékony pcosról,ir-ről!írj ha gondolod!
2014. jún. 6. 07:50
 5/5 A kérdező kommentje:

3 napi vv eredményem:

FSH :6,4

LH:6,1

Kortizol:80,1

PROG:2,77

oestr 172,9

21 napi vérvétel eredményem:

éh.gl:5,39 uIU/ml

120"4,16 uIU/ml

koleszterin 3,65 mmol/l

tg:1,05 mmol/l

HbA1c: 6,80%

TSH:1,01 uIU/ml

FT4:1,52 ng/dl

a-TPO:274,8(ez magas mert mondta a dokinő)

TYRAK:845,1 IU/ml

FSH:6,8 mIU/ml

LH:16,6mIU/ml

PRL:10,8 ng/ml

kortizon:43,7ug/L

progesztrenon:1,84 nmol/l

tesztoszteron:1,5 nmol/l

se inzilin:3,65 uIU/ml

120" 18,60 uIU/ml

HGH: 0,24 ng/ml

a papíromra ezt írta a endo dokinő:

a labor eredménye alapján az előző hónapba peteérése nagy valószínűséggel nem volt .Az OGTT inzulinrezisztenciát nem igazol .pm működés rendbe,de magas autoimmun aktivitás miatt pm.uh végzése ill.Selen javasolt.(béres vagy pharmaNord).fél év múlva endrokin konroll.ennyi van ráírva!

ez volt az akkori eredményem!

2014. jún. 6. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!