Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A foganástól számítva hányadik...

A foganástól számítva hányadik nap kezd el termelődni a hcg? Azt tudom hogy a beágyazódás 4-14 nap, de a hormon mikor kezd termelődni? 4.? 8.? 12. napon?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
én az akció után olyan 8-9 napra már éreztem hogy fáj a cicim, gondolom hogy akkor már elötte elkezdett termelődni.
2008. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék! Jó kérdés! Én is várom a válaszokat!
2008. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lehetséges teherbeesésem napjától már 6.nap olyan szinten fáradt voltam hogy azt hittem a buszon összeesem, egyfolytában aludtam volna. Ezek szerint nálam már akkor termelődhetett. De nem tudom hogy a kettő összefüggött-e.

10 hetes kismama

2008. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most vagyok én is a 6. napon az együttlét után, és mintha megduzzadtak volna a melleim. Persze nem nagyon, csak ha megfogom keményebb vagy hogy mondjam és nagyon fáradt vagyok. A hasamban meg tompa hasfájás szurkálás van. 9-re nem várom. Lehet a baba miatt?
2008. júl. 30. 14:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyit ha 4-5 nap mire a méhbe ér és elkezd beágyazódni akkor már elvileg elkezdett termelődni a hcg. Vagy nem?
2008. júl. 30. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az előző terhességemnél (ami sajnos vetéléssel végződött), pár nappal(4-5) a lehetséges megfoganás után már nagyon fájt a mellem. Most ugyanez a helyzet, és nagyon izgatott vagyok. de, hogy a hcg mikor kezd termelődni pontosan azt nem tudom.
2008. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!