Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az eselye, hogy...

Mekkora az eselye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Majus 6-an jott meg, 11-re vartam. Ketszer voltunk egyutt azota, egyszer megszakitassal 16. korul, egyszer pedig vedekezes nelkul, 30.-an. Tegnap/ma kene megjonnie, de csak a hasam gorcsol neha picit, es enyhe barnas folyasom van.

Mielott barki belekotne, nem felelotlen kiskamasz, hanem felnott vagyok, es ugyan nem tervezzuk, de nem gond, ha lesz baba!



2014. jún. 4. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tegnapra/mára vártad, akkor ~28-29 naposak a ciklusaid, vagy nem? Ezt nem ártott volna odaírni, ne mi számolgassunk.


Ez alapján a 16-i és a 30-i aktus se a legeslegveszélyesebb időszakban történt. Már ha nem ingadozik nagyon a ciklusod.

De persze máskor is van esély, de százalékot nem igazán lehet mondani.

2014. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Golan Trevize ***** válasza:
77%
28,76% ha csak délelőtt, 38,43%, ha csak délután, és 49,75% ha délelőtt és délután is együtt voltatok.
2014. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megszakítással a pearl index 35. Védekezés nélkül kb. 85.


Forrás:

[link]


Hogy mikor volt peteérésed és ovud, a jó ég tudja, de te vagy mi nem.


Ha hét végéig nem jön meg, ellőnék egy tesztet.

2014. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!