Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e olyan köztetek, akinél...

Van-e olyan köztetek, akinél menstruáció előtt egy héttel, amikor elvileg be kellett volna ágyazódnia a petesejtnek el kezdett fájni nagyon erősen a hasa és végül megjött? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Több mint öt éve várjuk a kisbabát, de szinte minden hónapban amikor úgy éreztem, hogy jókor voltunk együtt, egy a mensi előtt egy héttel kezdődő több napos erős hasfájás után megjött a havim. A próbálkozás első évében még ehhez párosult egy erős szédülés, hányinger érzet is. Az első alkalommal ezért is azt hittem, hogy sikerült. Később már tudtam, hogy ez pont az ellenkezőjét jelenti. Olyan érzésem van, mintha a szervezetem konkrétan harcolna a teherbeesés ellen. Vagy a méhem alkalmatlan lenne arra, hogy a petesejt beágyazódjon? Pedig a hormon értékeim tökéletesek és az orvos ultrahangon sem látott semmi problémát. Már próbálkoztunk 2 inszemmel es június 19-re időpontunk van egy klinikára, de gondoltam, hogy megkérdezem, hogy valakinek esetleg volt-e már ilyen.
2014. jún. 5. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig így szokott,kivéve egyszer 2 éve már mensi előtt éreztem,hogy terhes vagyok,mert egyáltalán nem fájt a hasam.A sikertelen évek után el sem hittem,hogy mégis sikerült.A nemvárt napját megvártam a teszteléssel:)Remélem sikerülni fog az inszem!!!!!
2014. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne gondolj ilyenekre, ez pusztán egy kifejezett PMS, még akkor is, ha nem minden ciklusban jelentkeznek ezek nálad.


Olyan összefüggést tudok elképzelni, hogy próbálkoztok, együtt vagytok, jókor sikerül, majd a várakozás izgalma, és a stressz, amit ez okoz, generál némi endokrin változást, és a kifejezettebb stresszhormontermelés mellé kifejezettebb PMS is társul. De ez is csak tipp.



Ha korai vetélésekre gondolsz, akkor nem, biztosan nem, azok ugyanis ilyenkor tünetmentesek, 5-10 nap késés után jelentkezhet vetélésnél kifejezettebb görcs, addig ez nem érzékelhetQ.


Nyugalom, picit hagyj fel az öninspekcióval (tudom, hogy baromi nehéz), és drukkolok, hogy sikerüljön!

2014. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm nektek a válaszokat. Lehet, hogy tényleg csak a várakozás izgalma miatt van az egész. De azért nagyon kikészít, mert nem elég, hogy nem sikerül még iszonyú fájdalmakat is kell megélnem. Kedves Első, én is mindig azt a hónapot várom, amikor végre nem fáj a hasam, mert az csak jót jelenthet, de ezidáig nem jött el. A gond csak az, hogy már 39 éves vagyok, de ez van, ezzel kell megbékélni. Nektek minden jót!
2014. jún. 5. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!