Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2009 szeptember végén volt...

2009 szeptember végén volt missed abortuszom.31 éves vagyok. Most lehetséges a terhesség? , de még a teszt nem mutatta ki. Viszont kaptam egy 1 éves munkalehetőséget Hollandiába, amit nem éri meg kihagyni.

Figyelt kérdés
Ha az abortusz mellett döntök szerintetek ennyi idősen hülyeség? Még nincs gyerekem, de ha lejár a szerződés szeretnék.
2010. jan. 1. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
tisztában vagy az abortusz kockázataival? neked megéri a "nem éri meg kihagyni" munkalehetőség?
2010. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, ezt neked kell amúgy eldöntened, 31 évesen lehetnél már annyira felelősségteljesebb, hogy nem vadidegen emberektől kérsz 3 mondatban tanácsot az élet legfontosabb kérdéséről.
2010. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az abortusz minden életkorban hülyeség. Aki szexel, az legyen tisztában ennek a következményeivel, és vállalja fel azt, akár 16 éves, akár 31.


Ha neked egy külföldi munkalehetőség többet ér, mint a gyermeked élete, akkor nem szeretnék a gyereked lenni.

2010. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek véletlenek. Ha babás vagy tartsd meg szerintem, biztos oka van hogy most jött. Az élet ajándék!
2010. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy missed ab-od és most abortuszban gondolkodsz? Te tudod. Nekem is volt egy missed-em, fél évére rá egy spontán vetélésem. Azóta semmi. Miért vagy olyan biztos abban, ha most ezt elveteted, akkor utána simán terhes maradsz ezekkel az előzményekkel?
2010. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Szia

Nem tudom milyen munka körbe kaptál szerződést de hollandiába nagyon gyerek barátok.És ha olyan a munka akkor végig tudod dolgozni a terhességet is (feltéve ha az vagy).

2010. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Háát tudod egy gyermek mindetn megér, nekem már sokba volt mert nem jött össze..... és inkább fizetek mint hogy megöljem egy állás miatt!amugy már ketyeg a biológiai órád...
2010. jan. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!