Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha eddig napra...

Szerintetek ha eddig napra pontos volt a menstruációm, akkor lehet, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Eddig mindig napra pontos volt a menstruációm, de most semmi 'jelét' nem érzem, hogy készülne megjönni vagy akármi... Ma kellett volna, de általában már pár nappal elôtte fáj a fejem, aztán a derekam is elkezd fájni, utána aznap a hasam... De most egyik sincs.
2014. jún. 9. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha élsz nemi életet akkor lehet.
2014. jún. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban élek, így igen, élek nemiéletet. :)
2014. jún. 9. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Nekem is volt úgy, h a mindig pontos menstrációm késett két napot, volt nagy izgalom, de semmi, téves riasztás volt.


Szóval én már nem adok ilyenre, majd ha egy hetet késik, akkor veszek egy tesztet. Addig meg már semmilyen tünetet nem vagyok hajlandó komolyan venni, mert velem már szó szerint minden megtörtént.

2014. jún. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

DRUKKOLOK MAGAMNAK.

:))

2014. jún. 9. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egyszer kesett a menstruacio,amikor terhes lettem.
2014. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is általában voltak jelei pár éve, mostanában már nincs. Ennek mondjuk nem örülök, mert eddig pár nappal előtte tudtam, hogy úgy tervezzek, úgy induljak itthonról, hogy ne érjen meglepetés. Mióta meg magnéziumot is szedek, már közben sem érzem, pedig előtt még görcsöltem is nagyon..


De ha most kellett volna megjöjjön, tehát már késik, akkor már tesztelhetsz, van értelme.

2014. jún. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. jún. 10. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!