Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napot kesett a menstruaciom,...

9 napot kesett a menstruaciom, pontos 28napos ciklusaim szoktak lenni. Utana enyhe rozsaszines barnas folyasom volt masfel napig. Tobbi lent. Pls valakinek volt hasnoloja?

Figyelt kérdés
Utana ma egy majszeru kemeny nyalkas 2xes barackmagnak megfelelo meretu valami jott ki belolem. soha nem lattam meg ilyet. Valaki hasonlo heoyzetben volt mar? Eros gorcseim vannak ritkan.
2014. márc. 8. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nem akarlak megijeszteni,de nem lehet,hogy spontán elvetéltél nekem is görcseim voltak azután egy burokban olyan mint a tojás belső hártyája olyan kis köröm nagyságú dolog távozott belőlem és benne volt a kis embrió,sajnos utána gyógykaparásra kellett mennem mert véreztem és nem akart elmúlni.Szerintem keresd fel a nőgyógyászod az biztosat tud mondani.
2014. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom... en is erre gondoltam :(
2014. márc. 8. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!