Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után 7. napon vagyok,...

Ovu után 7. napon vagyok, semmi jel, egyetlen apró az volt, hogy tegnap és tegnapelőtt este szúrkált a hasam középen. Ugye esélyem van? Még nem vagyok elkésve a jelekkel? 17. ére nem várom?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/135 anonim ***** válasza:

Szia! Csak nyugi meg nem vagy elkesve, a beagyazodast csak nqgyon kevesen erzik ill. ismerik fel!

En is ezzel nyugtatom magam. En 16-ra nem varom, ma vagyok 8nappal ovu utan. En most azon vagyok h probalom nyugtatni magam h ne gorcsoljek ra h osszejott e vagy sem.

Probald meg elterelni a figyelmedet ahogy csak tudod :-)

Ha gondolod "varakozhatunk'" egyutt :-) H

2014. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/135 A kérdező kommentje:
jaj dejó nem vagyok egyedül :) nekünk ez az első hónap,hogy probálkozhatunk ,mert a jobb petefészkemet eltávolították :( 1hónapja daganat miatt.. Remélem szerencsével járunk mind ketten :) kimarad mensiig nem tesztelsz? :) Én ma vettem 2db ot :) Türelmet nekünk :)
2014. jún. 10. 13:25
 3/135 anonim ***** válasza:

Sajnalom :-(

Ovutesztelsz, vagy homerozol vagy csinalsz vmi ilyesmit h figyeld a ciklusodat? Erzed altalaban az ovut?

Mi januar ota probalkozunk, bar ket ciklust ki kellett hagynunk mert beteg voltam. En csak a nyak meg a testem figyelesevel kezdtem, aztan jott az ovuteszteles most ebben a ciklusban meg a homerozes is :-)

Nektek is elso baba lesz?

Egyre turelmetlenebb vagyok :-/

Ebben a ciklusban eddig csak haromszor, a 10., 14. es 15. napon tudtunk egyuttlenni. Viszont a 15.napon volt ovum ugyh nagyon bizakodo vagyok.

2014. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/135 anonim ***** válasza:

Ja bocs elfelejtettem a kerdesedre valaszolni :-)

Nekem van otthon vagy ot tesztem, kulonbozo erzekenyseguek de meg nem dontottem el h mikor tesztelek. Egyszer ugy vagyok vele h kibirom maskor meg mar legszivesebben pentek reggel ellonek egyet :-D

2014. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/135 A kérdező kommentje:
nem,nemcsinálok semmit,ovut észre veszem én is a nyák miatt :) megnéztem babasmamas.hu-n is 3,4,5,re irta a termékeny napokat 6ra ovut ,3,4.én voltunk együtt ,próbálom nem túl bele keverni magam,hiszek abban is picit,hogy jön ,ha jönnie kell :) volt egy vetëlésem már 12.héten (nem tervezett volt) cicífájdalmak voltak az elrô jelek,de nemtudom mikor figyeltem rá fel :/ már várom a jeleket nagznn,remélem jönnek,nekem is,neked is :)
2014. jún. 10. 14:18
 6/135 A kérdező kommentje:
én szombatra meg keddre tervezem ,csak bírjam kivárni :)
2014. jún. 10. 14:19
 7/135 anonim ***** válasza:

Hat en is remelem h mindkettonknek sikerul!!! :-) azert probaljunk tenyleg nem gorcsolni rajta. Nekem a parom tok konnyen veszi az egeszet, az o hozzaallasa sokqt segit. Mindig azokat mondogatom magamban amiket o szokott mondani nekem h megnyugtasson :-)

Nem sok van hatra csajszi, ezt mar fel labbal is kibirjuk ;-)

Te mivel probalod majd elutni ezt az egy hetet?

2014. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/135 A kérdező kommentje:
elwagyok ,épp várom a páromat haza :) rendet rakok szépen lassan,és nagyon sokat pihenek ,mert fáradok könnyen még a műtét óta :)
2014. jún. 10. 14:47
 9/135 anonim ***** válasza:

Azt jol teszed h sokat pihensz :-)

En most dolgozom, de legszivesebben mar otthon lennek....

Ma nagyon nem akar telni az ido :-/

2014. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/135 A kérdező kommentje:
kitartás,és türelem :)
2014. jún. 10. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!