Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Saját tapasztalatok érdekelnén...

Saját tapasztalatok érdekelnének? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3.próbálkozós hónapunk a párommal. ma (9.dpo-n) gabriell teszt extra halvány pozi lett az ablaknál kell forgatni hogy lehessen látni de ott van a 2. csík. azért vettem tesztet mielőtt leordibáltok :D mert leszakad a mellem :( szokott fájni vagy is inkább érzékeny mensi előtt de érzem hogy nem így. a hónaljamnál indul és ilyen izomláz szerű valami borzalom. hasam is szurkált ma tegnap is. 6. dpo-n pedig volt egy barna csík a bugyimon ( de az pontosan nem tudom mi volt mert mikor kitöröltem akkor az ne3m volt barna). volt valakinél esetleg ilyen vagy hasonló helyzet. köszi a válaszokat :)
2014. jún. 10. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak a cicifájásról tudok nyilatkozni a saját példámból, nekem pont így fájt, mikor terhes lettem. Hónaljból, izomlázasan.
2014. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és neked ovu után mikor kezdődött? nekem a 8.dpo-n
2014. jún. 10. 17:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt.. cici, barnás, teszt pozitív volt most 14 hetes :)
2014. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gratulalok hozza :))) nem merem pozinak venni :( annyira forgatni kell. De a mellfajdalom biztat picit mert ilyen nem volt sosem. 3-5 napot varok a tesztel
2014. jún. 10. 18:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Engem még sosem csapott még be. 4-szer voltam várandós, 3 gyermekem van. Ha forgatni kell, hát forgatni kell. :) Tessék ismételgetni, a Gabriel nem a legérzékenyebb.
2014. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) ha nezem par masodpercig es forgatom tisztan ott van es nem csak en latom tehat nem bekepzeles. Koszi a hozzaszolast
2014. jún. 10. 18:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt nem tudom, hogy peteérésem mikor volt abban a hónapban, nem figyeltem csak tippelgettem, de a mensi előtt jó egy héttel már tudtam h terhes lehetek, éppen ebből. Mondjuk nekem ikrek voltak, lehet azért éreztem olyan korán.
2014. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ertelek :) hat remelem hogy baba :) es nem csal ez a teszt es nem jon meg nagyon orulnek neki :$
2014. jún. 10. 18:58
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is pont így fájt a mellem ahogy leírtad..nekem a 13. napon mutatta ki a teszt de már előtte fájt a cicim..tudtam, hogy összejött a baba mert nekem egyáltalán nem szokott mensi előtt fájni.


Szorítok:) Majd írj!!

2014. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
En a 10.napon vagyok 8.9.napon csak a ball mellemfajt igy ma mar a jobb is :) remelem hogy baba . Grat neked. Irok persze :)
2014. jún. 11. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!