Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes menstruáció...

Lehetek terhes menstruáció után 1 nappal?

Figyelt kérdés
Menstruáció után egy nappal történt, hogy a párom belém élvezett. Nagy volt a hév ésnem tudta kontrolálni magát. Ha az lennék az sem lenne baj,mert tervezzük a második babát, de nem most lenne az az idő amikor szeretnénk. Szerintetek lehetséges,hogy terhes leszek?
2014. jún. 11. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Spontán peteérés (pl. orgazmus kiváltotta) bármikor lehet, szóval ez alapján van rá esély. Normál ciklus szerinti peteérés szerint viszont nincs.
2014. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Nagy általánosságban véve ugye a középidő környéke a legtermékenyebb időszak, tehát a ciklus 13., 14. és 15. napja!

Ezeken kívül viszont mindig van egy bizonyos esély a terhességre!

Én pont ilyenkor fogantam! Anyukámnak pont megjött és nem sejtette, hogy teherbe eshet ilyenkor, de mégis akkor hoztak össze. :)

Tehát nem nagy a valószínűsége, de sose tudhatod!

2014. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék TE, akkor most jó esélyem lenne egy gyerekre.


Nekem 6 napos. Egy nappal utána az a 7. ciklusnap. 21 napos ciklus mellett az pont a legtermékenyebb időszak. Ciklushossz - luteális fázis=21-14=7


Ha a 3 napot ráhagyjuk, amíg mindenképpen kibírják a hímivarsejtek, akkor 21-24 nap közötti ciklusnál a legesélyesebb egy gyerek a 7. napi együttlétből.

Ennél hosszabb ciklusnál is ott van a spontán peteérés valószínűsége, de az kisebb esély.


2-es NEM középidő! Csak a 28 napos tankkönyvi ciklusnál esik pont középre az ovuláció!

2014. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

De általában 28 napos a nők ciklusa!

Mondom ÁLTALÁBAN!

Nem jelenti azt, hogy a kérdezőnek is 21 napos ciklusa vagy, vagy az átlagtól eltérő, mint Neked, kedves 3.!

Egyébként a középidő azt jelenti, hogy a saját ciklusod középideje, kiszámolni gondolom ki tudod...

2. voltam

2014. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

van*

bocsi

2014. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kisfiam a bizonyíték :) pont így történt.
2014. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es!


Egy tanulmány szerinte a nők mindössze 15 %-nak van pontosan 28 napos ciklusa! Erre még az általábant se lehet ráhúzni.

2014. jún. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként a középidő azt jelenti, hogy a saját ciklusod középideje, kiszámolni gondolom ki tudod..."


21/2=10,5 Hopsz, b+, nem az a legtermékenyebb időszak!

De a 36 napos ciklusúnak sem a 18. nap!


21 és 36 nap közötti ciklus a NORMÁLIS! És nem a 28, az átlag.

2014. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, de lehetséges. :)
2014. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

[link]


,,A menstruációs ciklus hossza általában 28 nap, így a méhnyálkahártya lelökődése is 28 naponta következik be, innen származik az elnevezés (latinul mensis: hónap).''


,,A nemi teljesség korában a petefészekben, a ciklus 14. napján tüszőérés következik be.''


De kismillió oldalt, cikket belinkelhetnék, nem tudom hol olvastad, amit írsz...

2014. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!