Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9-10. DPO körül szinte egész...

9-10. DPO körül szinte egész napos hányinger, de délelőtti teszt negatív. Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
mit jelent a DPO?
2014. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terhes éppen lehetsz,de a tüneteid vagy beképzeled vagy benyeltél valami vírust.Ilyenkor még nincsenek tünetek.
2014. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Meg csak most agyazodna be a baba! Nana h a teszt negativ ha egyaltalan terhes vagy. Igaza van aki elottem irt vagy bekepzeled vagy mas bajod van. Minek tesztelsz ilyen koran? Tudod hany nap kell ahhoz h baba legyen? Kicsit ra vagy parazva.


Off: elsonek, a dpo azt jelenti hanyadik napon van az aktus utan.

2014. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Off: elsőnek és utolsónak a DPO az hogy hány nappal van ovuláció után, day past ovulation.
2014. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul fogalmaztam, ugy ertettem mivel ovulaciokor voltak egyutt onnan szamolja.
2014. jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A hányingert szerintem csak beképzeled az csak később jelentkezik.Én 10.DPO halvány pozit teszteltem,de csak egy kis görcsölés,szurkálás volt gyanús,hányinger azóta sincs pedig 6 hetes vagyok mindjárt.

De lehetsz terhes,ha nem jön meg akkor tesztelj megint :)

2014. jún. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ma halvány pozit teszteltem! :)

a hányingert nem beképzelem, egyfolytában a wc-re járok..

a kislányomnak nekem is csak a 6. héten kezdődött!

2014. jún. 12. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!