Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már 6 napja késik, és a ma...

Ha már 6 napja késik, és a ma reggeli teszt negatívat mutatott, akkor tutira nincs baba?

Figyelt kérdés
Érdemes 3-4 nap múlva újra tesztelni, vagy pedig valami gond lehet, és menjek dokihoz? Érdemes várni, vagy ez így már esélytelen?

2014. jún. 1. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ha babát szeretnél érdemes hőgörbézni....mert esetleg szerinted hat napot késik...de lehet később volt ovud....hány naposak általában a ciklusaid....és ma hányadik napon vagy....mell érzékenység , hányinger, van e ?
2014. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem is ma 6. napja hogy késik!Már nem tudom mire gondoljak.Tiszta ideg vagyok.Szeretnénk babád,de ez a bizonytalanság...!A tesztem tegnap negatív volt,a mellbimbóin nagyon fájnak,égnek.Olyan 22-e körül volt ovum.Szerintetek ki kéne hogy mutassa?Egyébként mindíg 29 napos a ciklusom,26-án kellett volna megjönnie.
2014. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem 30-31 naposak, ma a 38. napon vagyok és semmi. Eddigi leghosszabb ciklusom az elmúlt másfél évben 35 nap volt.

Semmi tünetem, illetve tegnap volt hányinger, émelygés, szédülés, de könnyen lehet hogy ezeket csak bebeszéltem magamnak.

2014. jún. 1. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok.nekem is 26- an kelett volna megjonie de meg nemjott meg.

Ma xepil tesztem negativ ;-(

En is tiszta ideg vagyok pedig minden terhes tunetem megvan.

De nekem van egykis verrog a mehnyalkahartyamban lehet ezert is nemjon meg?!

Milyen egy idegorlo allapot ez plana ha az ember evek ota varja a babat!

2014. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem anno olyan 37napos ciklusaim voltak és már javában késett ( 37.naphoz képest), amikor teszteltem. Xepil tesztet csináltam, lett 2negatív...majd bejelentkeztem dokihoz, mondván akkor valami baj. Terveztük a babát, ezért nagyon elkeseredtem. A 37.naphoz képest 10napra!!! Is negatív volt a tesz. Hétfőre voltam bejelentve majd szombaton vettünk egy drágább, komolyabb tesztet, ami halvány pozitív volt. A doki megerősítette a babát, de mondta, hogy valamikor nagyon későn fogant, mert 8hét helyett, olyan 5hetes lehet kb. Azóta már 11hónapos nagyfiú! Ezt azért írtam le, hogy ne aggódjatok, a tesztek sajnos nem túl megbízhatóak! Sok szerencsét mindenkinek!!
2014. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!