Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék,1-re összejött...

Terhes lennék,1-re összejött volna?

Figyelt kérdés

Ma 1 hete,hogy egyutt voltunk a parommal.

Van egy 19 honapos kislanyunk..

3 honapos koraig szopizott..1 eve nincs nyomasra sem tejem..1csepp sem.

3-4 napja feszul a mellem..csipked..furcsa..ma eppen,hogy megnyomtam..es vagy 6-8 csepp tej jott belole..

egesz nap szurkalgat a hasam alul..a melleim nehezek..


2014. jún. 13. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Már van egy gyereked és mégis annyit se tudsz, hogy 2-3 nappal az aktus után (hisz 3-4 napja érzed) még képtelenség bármilyen fizikai tünetet produkálnod?
2014. jún. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ezert tettem fel a kerdest...

Hanem a tejen van a hangsuly...miert eppen most ennyi ido utan..lehet-e osszefuggesben?!

2014. jún. 13. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes,de összefüggès nincs.A tejed nem ürült ki teljesen mèg.

Nekem pl. 2 hónapig szoptattam,elment a tejem.Kb. 5hóra rà,feszült ès fàjt.Ki kellett "fejnem".Pedig elötte hônapokig semmi nem volt benne.Persze csak pàr csepp volt az egèsz.

2014. jún. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm..hat 26.-a kornyeken elvalik..
2014. jún. 13. 00:47
 5/5 anonim ***** válasza:
A ferjemmel mikor eldontottuk, hogy babat akarunk elso probalkozasra ossze is jott. Aminek nagyon orultunk. Az elso tunetek kb a 5.heten jelentkeztek. Addig on an tudtam, hogy terhes vagyok mert kesett a mensi es pozitivat teszteltem
2014. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!