Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek az első és második...

Akinek az első és második baba elsőre összejött, a harmadiknál hogy alakult?

Figyelt kérdés
Első baba egyetlenegy védekezés nélküli együttlétből fogant (sajnos súlyos rendellenessége volt, el kellett vetetni), második baba már az első védekezés nélküli hónapban összejött (már 4 éves). Most próbálkozunk a kistesóval, túl vagyunk egy sikertelen hónapon. (Tudom hogy ez még nagyon-nagyon kevés idő.) Csak nem értem, hogyha eddig szinte azonnal terhes lettem, akkor most miért nem. Talán csak szerencsém volt az első két babánál? Akinek az első (első és második) egyből összejött, a következőre mennyit kellett várni?
2014. máj. 22. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Első baba gyogyszer mellett,masodik elso hónap,a harmadik 12.honapban!! A negyediknel most 4sikertelen hónapon vagyunk tul.

2x mázlista voltam,az átlag idő 6-12honap!!

Uh nyugi majd jon a baba!!

2014. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első az első hónapban sikerült, második a második hónapban (elvetéltem), harmadik az első hónapban (egy alkalomból).
2014. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elsö gyerek gyógyzser melett

Második fél év után egy művi ciklus után

haramadik meg remélem fél éven belül mjad

2014. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!