Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki így? Lehet...

Járt már valaki így? Lehet hogy összejött a baba?

Figyelt kérdés

A ciklusom 38.napján járok, általában 30-31 max 32naposak szoktak lenni. Nem bánnánk, ha lenne baba, igaz egyszer voltunk csak "úgy"... s mivel hátrahajló a méhem, és mindenki azt mondta, hogy nehezített a teherbe esés, csodának tartanám, ha elsőre 1 alakomtól összejött volna. Anno-ról maradt még terhességi tesztem, de az már 2012-ben lejárt, a 34.napon csináltam vele tesztet,a lejárt szavidős teszt negatívat mutatott.


Annyi tünetem van, hogy néha nagyon gyenge húzós görcsölgetős érzésem van (alapjáraton se nagyon görcsölök...) és picit fájnak a melleim, ill néha fáj, ha nyomódik a hasam.


Vélemények?


2014. máj. 25. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet baba, vegyél egy jó tesztet.
2014. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy nehezített, ez csak mendemonda. Anyukám kétszer elsőre, én meg másodszorra estem teherbe hátrahajlóval :)
2014. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tényleg csak urban legend ez a hátrahajló méh dolog...

500 forintért kapsz 2 darabos Xepil tesztet

2014. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szia! Én a 36. napon vagyok. Ugyanúgy vagyok, mint te, 28-31 napra szokott megjönni, nem szokott görcsölni a hasam, hátra hajló méhem van. Most 4 napja olyan, mintha labda lenne a méhem helyén, ha leülök, felnyomódik, a melleim fájnak, igaz, nem erősen, a bimbóim is kezdenek érzékenyek lenni, és most 2-3 napja sok folyásom van, meg mindjárt megjön érzésem. A teszt pedig, amit ma csináltam, (Gabriel) negatív. Úgy emlékszem, az első terhességemnél kb a 7.-ik héten lett csak pozitív a tesztem. Nem tudom, mi van, jó lenne, ha baba lenne... UH-al igazolt peteérésem volt, és akcióztunk is azokon a napokon. :) A hátrahajló méh pedig nem akkora gond, nekem azt mondta az orvosom. És, ha peteérésed volt, mikor együtt voltatok, könnyen lehet baba! :) Drukkolok!!!
2014. máj. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es! Mikor terhes voltam, én is pont ugyanezt éreztem.
2014. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
4-es vagyok! 5-ös, neked mikor lett először pozi a teszt??? Ma reggel is negatív lett, este óta meg már a mellbimbóim is iszonyat érzékenyek, émelygés is van minden nap kicsit. A hasamban a labda/lufi érzés nem annyira kellemetlen, mint eddig, de még mindig érzem. Hangulatváltozásaim is vannak néha. :)Kérdező, ment a válasz! :)
2014. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az 5. és 6. hét közt, mert előbb nem mertem.
2014. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még mindig az 5-ös vagyok. Szerinte korán csináltad a tesztet, én még várnék 4-5 napot. Azért megírnád, hogy milyen lett? Kíváncsi vagyok, és drukkolok.
2014. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pozitív lett. úgy hogy örülünk :o)))
2014. máj. 28. 11:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megírtad, gratulálok, minden jót nektek!
2014. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!