Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ne is reménykedjek...

Szerintetek ne is reménykedjek hogy ebben a stresszes, idegörlő helyzetben összejön a baba? Hogyan tudnék ezeken felülkerekedni, hogy érezzek magamban erőt és kitartást, hogy ne keseredjek el?

Figyelt kérdés

munkahelyen átszervezés, otthon egészségi gondok(szülő), költözés szükségessége, pár munka nélkül... :(

36/N

1 gyerek anyukája



2014. jún. 13. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor fogan meg a gyerek, ha úgy érzi eljött a megfelelő idő. Anyukámnak két lombikja volt egymást követően, egyik sem sikerült, majd pár hónappal rá később természetes úton esett teherbe, ikrekkel, akiknek a fogantatása között egy hét volt! Ezzel arra akarok rámutatni, hogy a sors kiszámíthatatlan, és a úgyis összejön, ha össze kell neki jönnie. Talán most nem érzi alkalmasnak a világra jövetelt :-)
2014. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A stressz valóban megnehezíti a teherbe esést, de "csak" megnehezíti, és nem ellehetetleníti.


gondolj csak bele, hányszor halljuk nemkívánt terhességeknél, hogy "így is annyi bajom van, már csak ez hiányzott!".

Szóval nagyon sokan esnek teherbe stresszesen is.


Én is elég stresszes időszakomat élem, de igyekszem tenni ellene, amennyire tudok. Magnéziumot iszok, jógázok, és igyekszem odafigyelni arra, hogy rendezetten aludjak (időben lefeküdni, és kialudni magam.)


34N

1 angyalka anyukája

2014. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most vagyok az 5. héten, de én sem számítottam rá, hogy pont most jön össze a baba!

A munkahelyen őrültekháza van, párommal pont eljegyeztük egymást, anyukám férjhez ment, szervezkedés, stb. Plusz még egy csúnya, hónapok óta tartó húgyúti fertőzésem is volt, de amint teherbe estem, rögtön elmúlt! :)

Szóval mindig van remény!


Üdv.

5 hetes km

2014. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sokaknak pont ilyen helyzetekben sikerül. Nincs rá hatással hidd el. kevés az akinek azért nem sierül mert stresszes. általában szervi, homronális oka van a sikertelenségnek.
2014. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Elméletileg az az alapja a riogatásnak, hogy a stresszhormonok befolyásolják a nemi hormonokat. Illetve nemrég egy jógaoktató mondta, hogy az állandó stressz a belső szervekre is hat, és a méhfal picikét húzodhat, amitől nehezebb a megtapadás.


De ezt iróasztal mögött ülő okosok mondják tankönyvek alapján.

Tárd ki a szíved egy kisbabára, és jönni fog az, ha itt az ideje :)

2014. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat! remélem tényleg tudja a baba h MI nagyon szeretnénk ŐT! :)
2014. jún. 13. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!